MMTZ (Montmontaža d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MMTZ (Montmontaža d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Munja, Montmontaža, DOK-ING 
i BUP ugovaraju poslove na Kubi

Kubanci su zainteresirani za tvrtke poput Montmontaže koja može sudjelovati u izgradnji kapitalnih državnih projekata, a doznajemo da su predstavnici te tvrtke već poslovno angažirani na Kubi.

http://www.vecernji.hr/vijesti/munja-montmontaza-dok-ing-i-bup-ugovaraju-poslove-kubi-clanak-20036

Ugovor za plinifikacijo oko 2. i 3. djela plinovodnog sustava Like i Dalmacije, dobile tvrtke Dalekovod i Ghizzoni Spa.
http://www.plinacro.hr/default.aspx?id=282
Ne razumijem zašto mmtz nije dobila ovoga posla za 27,8 mioEUR. Šta če raditi oko plinifikacije u HR nakom ožijaka 2010-tada se završi ovaj cikel od Like od Dalmacije?

Koliko sam uspio razbrati iz zapisnika ovogodišnje GS, vas novac (prodaja Pomgrada i dividende od LVCV-priča se u nekaj 10 mioKN) plasirajo u Libijo. A to je država slična črni rupi, gdje bacite novac a nikada (ili vrlo teško) se ne dobije nazad.
Meni osobno se ne sviđa da mora predsjednik države promovirati neke tvrtke, da dobijejo posao. Ako se niso ništa naučili od poslov u Libiji, kakav čejo imati priokus sa poslovanjem na Kubi. Izgleda, da za zahvalo, da nisu dobili novih dionic i ponovnega privatiziranja kompanije (stvarno bi bio to edinstveni primjer na svijetu, da u neki državi dvaputa privatizirajo eno i isto kompanijo- gdje je bila tu HANFA (koja postoji samo na papiru), ZSE i HFP, da su dopustili, da se na ovakav način kompanija može pojaviti na Burzi)) sada morajo radio ovakva posla preko države.

Uglavnom ništa dobro.

Ja sam to prodao na 76.000 kuna i ostalo mi u jako dobrom sjećanju. [thumbsup]

Sad je opet malo skicam.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Koliko je book ove dionice?
Na koliko se bookova tržila kad je bilo 80 k?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Kolega imate odgovor na internet stranici ( od našeg kolege sa Mojnovac.net )

http://www.mojedionice.com
[thumbsup]

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Ma kakvi kolega nema ništa..

Možda znaju oni nkoji su savjetovali ovo kao najbolji pk na burzi u 7 mjesecu 2007. kad je bila 80k..
Jel su oni tada drukali ili su zaista mislili kako pišu da ide na 120 K?
Ko će ga znati…vjerojatno nisu imali znanje..

Sad su takodjer bez znanja..
Savjetovali su prodaju leda na 6,5k a kupnju hdela po 320…ledo danas 7200, hdel 270…

A sta ces, tak je to,,,

Zamislite ako su onoj braniteljskoj udruzi koja im je dala lovu za ulaganje kupovali mmtz po 80 k..

Žalosno

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Možda znaju oni nkoji su savjetovali ovo kao najbolji pk na burzi u 7 mjesecu 2007. kad je bila 80k..
Jel su oni tada drukali ili su zaista mislili kako pišu da ide na 120 K?
Ko će ga znati…vjerojatno nisu imali znanje..
Zamislite ako su onoj braniteljskoj udruzi koja im je dala lovu za ulaganje kupovali mmtz po 80 k..

Onaj indijanac je kazao, da bude na 120k i više od toga (tamo na 140-160k).
Tada je bio dobit na ljepim rezinama (oko 4k/dionico), a evforija na burzama idealna (kazalniki P/E su bili od 30 do 40).
Zgoraj navedena cijena, pa mi se ne čini ništa strašno velika. U ovim momentu imajo jako novca u trezorju (oko 50k/dionico), da ne pričam kako dobro stoji poslovanje Lavčevića (cijena oko 10k/dionico). Ako bi stavili samo ova udjela ukupno, bi mogla cijena u ovom momentu biti oko 60k (a P/E bi bio tamo negdje 15, što je za HR tržište za građevinare normalno).
Jedino previše novca su plasirali u Libijo. Ako se jim sve investicije u to državo pozlatijo, onda nije ništa strašno, da ne bude cijena na indijančevim rezinama. Ako ne, onda če boljeti glava…… No, vidjet čemo.



Možda znaju oni nkoji su savjetovali ovo kao najbolji pk na burzi u 7 mjesecu 2007. kad je bila 80k..
Jel su oni tada drukali ili su zaista mislili kako pišu da ide na 120 K?
Ko će ga znati…vjerojatno nisu imali znanje..
Zamislite ako su onoj braniteljskoj udruzi koja im je dala lovu za ulaganje kupovali mmtz po 80 k..

Onaj indijanac je kazao, da bude na 120k i više od toga (tamo na 140-160k).
Tada je bio dobit na ljepim rezinama (oko 4k/dionico), a evforija na burzama idealna (kazalniki P/E su bili od 30 do 40).
Zgoraj navedena cijena, pa mi se ne čini ništa strašno velika. U ovim momentu imajo jako novca u trezorju (oko 50k/dionico), da ne pričam kako dobro stoji poslovanje Lavčevića (cijena oko 10k/dionico). Ako bi stavili samo ova udjela ukupno, bi mogla cijena u ovom momentu biti oko 60k (a P/E bi bio tamo negdje 15, što je za HR tržište za građevinare normalno).
Jedino previše novca su plasirali u Libijo. Ako se jim sve investicije u to državo pozlatijo, onda nije ništa strašno, da ne bude cijena na indijančevim rezinama. Ako ne, onda če boljeti glava…… No, vidjet čemo.

[/quote]

Na žalost, mislim da će boljeti glava.

Vrijednost udjela MMTZ u LAVČEVIĆU uz cijenu od 250,00 kn je cc. 11.000,00 kn/dionici malo manje nego tržište vrednuje cijelu MMTZ, zašto je to tako ?

Nelikvidnost?
Uostalom, nije to jedina dionica koja se trži po nebuloznoj cijeni.

Ima li šta novo osim kaj nema bida??

Evo Aureus kupio 1 kom s 39,99% plusa, pa si digo fond za 2,62%. Nema ti tu namiještanja. Samo čista igra – u rukavicama [tongue]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

New Report

Close