MMTZ (Montmontaža d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MMTZ (Montmontaža d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako tečaj dođe na 12Kn, nikome se ne piše dobro u Hrvatskoj jer će to pokopati veliku većinu građana, ali mislim da je taj tečaj vrlo daleko od isitne i da će HNB braniti tečaj čak i u eventualnim pregovorima s MMF…naravno da bio u tom slučaju tečaj skočio ali 12kn je besmislica..

Nevarovatno, kako smo jedanput dočekali, da je skupština (ovo godine če se to dogoditi 27. kolovoza) prije kraja studenog.
I opet dividenda 180 kn/dionici. No lahko bi bila višja, ali bolje nešto nego ništa.

Jel ide netko na skupštino, ili ste svi na godišnjem?

MMTZ plinovod dobila je nekoliko poslova na izgradnji plinovoda u Dalmaciji. Vrijednost je oko 80-90 mKn ono sto je objavljeno. +Isto neki dan mislim da su dobili slican iznos ali na gradnji vodovodne mreze.

Isto treba biti posten pa reci da ih je presisao Monter strojarske montaze koji je u proteklim tjednima ugovorio oko 200mKn kao i ZG Montag sa slicnim iznosom.

Da li netko zna da li je Inel Montaza jos dijelom u Vlasnistvu MM ili ne ?


MMTZ plinovod dobila je nekoliko poslova na izgradnji plinovoda u Dalmaciji. Vrijednost je oko 80-90 mKn ono sto je objavljeno. +Isto neki dan mislim da su dobili slican iznos ali na gradnji vodovodne mreze.

Isto treba biti posten pa reci da ih je presisao Monter strojarske montaze koji je u proteklim tjednima ugovorio oko 200mKn kao i ZG Montag sa slicnim iznosom.

Da li netko zna da li je Inel Montaza jos dijelom u Vlasnistvu MM ili ne ?

Nije, nikada nije niti bila.

Hvala,

Ali zasto onda na web stranici Inel montaze stoji da je 2002 istupila iz konzorcija MM ?
to je razlog zbog kojeg pitam.


Hvala,

Ali zasto onda na web stranici Inel montaze stoji da je 2002 istupila iz konzorcija MM ?
to je razlog zbog kojeg pitam.

Konzorcij nema pravne osobnosti.
Konzorcij=udrživanje više partnera radi ev zajednićkog nučenja odnosno izvočenja

koliko uopće ima zaposlenih Montmontaža???
koliko firmi?????
tko je vidio njihov završni godišnji izvještaj?????
njih dvadesetak dila preko kooperanata i TO JE FIRMA!!!!!
molio bih neke detalje AKO TKO ZNA!!!

Imas u Liderovom popisu 500 najvecih clanice MM pa ako ne vjerujes mozes tamo provjeriti i broj i prihode. Istina, samo su 2 ili 3 firme na popisu a MM NEP na primjer nije medju njima, kao uostalom ni MM Plinovod niti firma koja distribuira plin. Uglavnom, mnogo njih sa prihodom manjim od 100 mKn. Ukupno je u 2008 bilo preko milijardu Kuna prihoda, dobit oko 68 mKn. tocnije 1 100 000 000 Kn.
a izvjestaj dobijes privatnim kanalima, od clanova foruma koji isto posjecuju godisnje skupstine itd.

mmtz vrijedi i dalje, itekako, samo izgleda da se čeka da hpb nekome "privat" istovari svoje dionice po dobroj cijeni, nadam se da će ih staviti na 10-12k na prodaju.

Ima li tko info. koliko i da li mmtz ima udjela u talijanskom "Italcogim-u"?

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ima li tko info. koliko i da li mmtz ima udjela u talijanskom "Italcogim-u"?

Nema.

Koliko je meni poznano ima HPB oko 244 dionic, a kupovao jih je od sve od početka krize (znači od 88k pa sve do 30k), kad je imao več oko 105 komadiča. Teško, da bi jih dao za 10-12k. Jedino, da mu je gusto ili, da napravi medvedjo uslugo mm, koji želi podebljiti svoj portfelj (koliko se bruje oko 10%). Zato i tako radodarna dividenda sa strane lava u času gospodarske krize(meni se zdi kao totalno financijsko izčrpavanje tvrtke (tako ne bude ništa od izgradnje na Omišu) – no, to je samo moje skromno mišlenje).

New Report

Close