MMTZ (Montmontaža d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MMTZ (Montmontaža d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sto si sve saznao kad si ih zvao?

Cini mi se turbo povoljno uletiti u ovu dionicu po ovim cijenama, a ne bih htio da mi pobjegne vlak posto jako malo dionica ima na prodaji ispod 20000 kn i lako mogu planuti ako netko veci krene u shopping, a kako je krenulo, cini mi se da je samo pitanje vremena kada ce planuti.
No, malo me plasis tim izjavama pa bih volio da podijelis svoja saznanja ne samo samnom nego i svim forumasima na ovoj temi.

Danas zadnji dan u redovnom trgovanju.

U ponedjeljak sirotinjski iliti poseban režim.

NIJE DOBRO !!! Držte se Aureusovci !!!

Ako treba šišam i ispod kože


Danas zadnji dan u redovnom trgovanju.

U ponedjeljak sirotinjski iliti poseban režim.

NIJE DOBRO !!! Držte se Aureusovci !!!

U svjetlu ovih svih zbivanja gdje je tu MONTMONTAŽA, zar nem ni jednog zainteresizranog az aktualna zbivanja u to dd društvu

Ima li ikakvih informacija o polovanju u 2008. i 1Q 2009.?

Vidim, mrtvilo na burzi, ekipa na asku mudro drzi cijenu i ne da se, a na bidu lovci u mutnom.
Nikako da se nadje pravi investitor i skine par komada s ask-a da dobijemo neku likvidnost.


Ima li ikakvih informacija o polovanju u 2008. i 1Q 2009.?

Vidim, mrtvilo na burzi, ekipa na asku mudro drzi cijenu i ne da se, a na bidu lovci u mutnom.
Nikako da se nadje pravi investitor i skine par komada s ask-a da dobijemo neku likvidnost.

Ima, naprasno smjenjena Uprava, na žalost gorim od lošeg

nekad se ovdje na forumu dalo pročitat i da mmtz vrijedi 200 000 [rolleyes] [smiley]


nekad se ovdje na forumu dalo pročitat i da mmtz vrijedi 200 000 [rolleyes] [smiley]

Daj Boze! 🙂
Al’ ja bih se zadovoljio i s 30000+. 😉

No, za sada zelim, neka samo prati CROBEX i da se likvidnost poveca. To bi vec jako puno znacilo.
A smjena uprave nije nuzno losa stvar ukoliko ce se nova uprava pokazati sposobnijom od prethodne.



nekad se ovdje na forumu dalo pročitat i da mmtz vrijedi 200 000 [rolleyes] [smiley]

Daj Boze! 🙂
Al’ ja bih se zadovoljio i s 30000+. 😉

Kaj je kolega, ne sviđa vam se ovo kaj dsam vam rekl, pa me blago ignorirate, alli neka na vašu osobnu odgovornost
MMTZ nema šanse iznad 3500, ako, s ovakvom kadrovskom politikom, možda još i manje.

No, za sada zelim, neka samo prati CROBEX i da se likvidnost poveca. To bi vec jako puno znacilo.
A smjena uprave nije nuzno losa stvar ukoliko ce se nova uprava pokazati sposobnijom od prethodne.

[/quote]

Moram priznati, ugodno sam iznenadjen trgovanjem zadnjih nekoliko dana. Ne mozda toliko zbog vrijednosti koja je nazalost bezrazlozno danas pala, nego zato sto nam se polako vraca likvidnost.
A to je itekako pozitivan pomak. Jos samo da se vrati povjerenje investitora u ovu dionicu …

Pitam se kamo če iti trend ove dionice. Več dugo se nije trgovalo sa njom (mjesec dana).
Osobno mislim, da bi mogla iti down, jer trenutna situacija ne kaže baš najbolje krvne grupe u državi (veliki dug, i slaba prognoza u turizmu, pa sve više se omenja ponovno zaduživanje vanjskega duga – skratka gospodarski zlom).
Postavlja se mi pitanje kako čejo odplatiti u INA novčane obaveznosti za posle koje radi MMTZ (koliko se priča kako je sve slabo, i objasnenja želi sam veliki ulagač MOL, pa ne dobije odgovora).

Jedino dobro što se napravilo kod ove kompanije je to, da je refreširala svojo web stranico. Da pomislimo kako je bilo prije sve velika tajna sada postalo malo bolje.

27.09.2009. trebalo bi sjesti cc. 1.100,00 kn/dionici dividende od LAVČEVIĆA kako će to utjecati na cijenu MMTZ ?

Zašto, oziroma zbog čega budejo pobrati vas dobit u Lavu?

Ali postavlja se mi i pitanje, kako če biti nakom septembra i na jesen ove godine.
Tu imam u mislima, financijsko pomoč IMF-a, a posledično bude došlo do devalvacije HRK napram EURO. Tako neki prognozirajo padec kune na rezino oko 12KN za 1 EURO.
Sada si možemo zamisliti kakve posledice budejo imali u gospodarstvu oz. Realni sektor (i posledično u mmtz). Npr. konstantni dobit oko 16 mioKN koji je ustvaren iz plinifikacije, kojega budejo imali do kraja 2011, če tako pasti iz 2,2 mioEUR na borih 1,33 mioEUR.

Da ne pomislim, kako če se novac u trezoru smanjiti.
Iz izvještaja za 2007 imali su u trezoru blizu 361 mioKN. Tako če se iz oko 49,79 mio EUR vrlo brzo smanjiti na 30,08 mioEUR.

Uglavnom ništa dobro.
Možda ima tko kakvi komentar na ovo temo.

New Report

Close