MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma nema se što paziti. Istiskivanje će sigurno raditi po ovim cijenama tako da se tu nema što izgubiti. No skupit će Škojo količinu koja mu treba za sticanje uvjeta.
Mlinar ionako bez Žitnjaka ne vrijedi ni ovih 637 kn. Toda je tu oženio male dioničare i to je prošlo svršeno vrijeme, a Mlinar je još malo pa gotova priča što se burze tiče.

Eeeeeee……… Da ih je samo oženio…….

mislim da mu ne vrijede dionice serije b jer sam jućer dobio na kućnu adresu ponovljenu ponudu za otkup dionica po 637

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

ja isto mislim da mu ne vrijedi serija B. Dobio sam isto na na kucnu adresu ponudu za otkup. Mislim da mu to kod mene nece proci pa makar propalao.

Neće propasti, toga se ne morate bojati.
Može se preoblikovati u d.o.o. i tako se riještiti preostalih malih dioničara.

mr bill gates što mislite zašto se ne preoblikuje u d.o.o. nego šalje javne ponude i skuplja svaki dan po 5-10 dionica?????

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

bill gates očekivao sam od Vas odgovor na moje pitanje iz prethodnog posta ali očito nish od toga, pa ako neko drugi ima što za komentirati po tom pitanju jako bi cjenio
lp svima

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Je li moguće da je zapelo na 94% dionica kod Škoje??
Nitko više već neko vrijeme ne prodaje po 637. Kuda dalje, i što Škojo uopče želi??

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

i mene zanima zasto je baš sada zapelo na 94% a treba mu tako malo,nešto se ipak mutilo čini mi se do sada,ali neznam,mozda grijesim

je li netko zna nešto suvislo o mlinaru???
je li moguće da mu je P/E nekih 2 ili su to neki namješteni izvještaji

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

izgleda da nitko ništa nezna,a ja bum čekal sa ovim svojim dionicama mlinara do kraja kraja kraja.ne dam ih po ovoj cijeni pa makar sve propale

Sretan Božić svim Mlinarima :))

što je ovo sa Mlinarovim dionicama neka mi netko kaže tko se razumje, imam 23 dionice od tate pa da me pita dali će ako ovako nastavi imati nula kuna na kraju od te 23 dionice, hvala

New Report

Close