MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je stavio netko neupucen ili netko ko se zeza


kolega bill, ja vjerujem da će mlinarski posao sve više i više imati prostora za razvoj obzirom da jurimo prema provjerenoj politici još iz rimskog carstva "kruha i igara" 🙂
sportske arene smo izgradili sada još samo da mlinari odrade posao i svi hrvati sretni.
lijepi pozdrav i oprostite na malo crnog humora

Ukoliko toliko vjeruješ u rast mlinarskog posla imaš kod nas na burzi jednu daleko jeftiniju i ovom trenutku fundamentalno podcijenjenju mlinarsko-pekarsku dionicu i kojoj usput gazde nisu lopovi [wink]

Prodao bi,ali kome…

Dajte jednu stvar da rascistimo. Ako je nedavno Jelušić Marija prodala 1005 dionica pekari kruni. Pa zar nebi to trebalo biti objavljeno na zse?


Kupnje: Cijena Količina

637,00 50
Prodaje: Količina Cijena

7 640,00
31 1.199,99
20 1.200,00
83 1.250,00
179 1.300,00
5 1.380,00
37 1.381,00
60 1.400,00
5 1.450,00
22 1.800,00
jeste skužili ovu prodaju koja stoji već 3 dana na 640kn 7 dionica
mislim stvarno ljudi su u najmanju ruku čudni jer ako već želiš prodati onda stavi na 3 kune manje i prodaj a ne ovakve piz…..je 🙂

evo i ovaj problem je rijesen

Evo upravo doso iz mlinara i izgleda da sam jedini dionicar koji je otiso po materijale za skupstinu. Prica ide ovako. Dolazim na portu, portir nema pojma o cem pricam. Zove neke ljude, one koje treba nemoze dobit. I tako cekam jedno 15min na porti da bi slucajno dosla jedna gospodicna i rekla vi jos cekate. I onda sam s njom iso trazit nekog tko bi mogo ustupit materijale. Nalazim se sa gospodinom iz uprave, odgovor je da materijali jos nisu spremni, a skupstina je u utorak, ali da ce mi sve usmeno rec. I sad ono najvaznije, planovi i buducnost mlinara:
1 Skoju ne zanima mlinarstvo nego iskljucivo pekarstvo i te dvije grane ce se odvojit, tj. 2 zasebna drustva
2 Nadalje skoju zanima samo pekara u Zagrebu, Poreču i Krizevcima i ići će se iskljucivo u tom pravcu
3 Pekare po dalmacije koje su trenutno iznajmljenje ce se prodat, ali iskljucivo u kompletu kad se nade kupac koji je to spreman dobro platit
4 Da cijeli mlinar iz d.d. prede u d.o.o. zasad nista
5 Mlinar d.d. ce poslovat puno bolje nego prije i ostvarivat velike prihode, samim time ce bi i cijena dionice trebala ici gore, ali ju necemo imat kome prodat
6 Na bilo kakvu dividendu mozemo zaboravit
7 I naravno ako skojo skupi 95% dionica svi letimo van

hvala na opširnim inf.
a prodat ćemo ih valjda nekome ako budu tako uspješni :), bar škoji po 2000 kn 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Necemo mi jos dugo u mlinaru bit sve mi se cini s ovim transakcijama svako malo. Ispada da je bolje izac sad iz mlinara i orocit lovu na banci 🙂


Dajte jednu stvar da rascistimo. Ako je nedavno Jelušić Marija prodala 1005 dionica pekari kruni. Pa zar nebi to trebalo biti objavljeno na zse?

A koji bi trebao biti razlog te objave? Transakcija je išla preko burze i nema se tu šta prijavljivati.

http://www.poslovni.hr/134470.aspx

Da, da tocno ono sto sam ja napisao par postova prije. Nedvojbeno je da idemo nabolje, samo je pitanje kome prodati dionicu, ako nas prije toga ne uniste ovi koji prodaju dionice da bi platili rezije.

Biti će to izgleda dobra firma na zdravim temeljima i razmišljanjima.
Sada su ostali unutra samo oni koji vjeruju u firmu i vjerojatno misle nešto kapitalizirati. A ni Škojo nije blesav da si stvara negativni publicitet nasilnim izguravanjem malih dioničara tim više što mu ovih par posto stvarno ne igra nikakvu ulogu.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close