MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega gates mislim da niste nikoga uvjerili u tu svoju teoriju spominjući poštenje,
mislim stvarno hrvatska i poštenje 🙂 to nikako ne ide u istu rečenicu,
da neko krivo ne shvati, bilo gdje na svijetu nema poštenja kada je biznis u pitanju ali znam da smo mi i službeno na svjetskoj rang listi pri dnu dna po tom pitanju.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

nema više naloga na prodaji ispod 1200 🙂
Kupnje: Cijena Količina

637,00 50
Prodaje: Količina Cijena

20 1.200,00
83 1.250,00
179 1.300,00
5 1.380,00
37 1.381,00
60 1.400,00
5 1.450,00
22 1.800,00
20 1.900,00
22 1.942,96

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ajde barem nesto!!! Treba pokazat zube!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=28188

Škojo očito čita forumu pa mu se učinilo zgodno ono što sam napisao kao mogućnost. Izgleda da ste ga razljutili. E sad ću ga ja tražiti da mi plati za savjet [lol]

Smijem se a place mi se. Sporti sta cemo sad? Prodat za sicu i otic iz mlinara jednom zauvijek, biti teze u minusu ili ic sad do kraja pa kud puklo da puklo.

kolega radite što hoćete, ja znam da ja neću prodavati

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ovako pod broj 1 mislim da se tu prvenstveno radi o zastrasivanju. Dalje kolko sam citao po netu kad prede u d.o.o. moze nas male teze muljat i od udjela nemamo nikakve koristi, osim u slucaju prodaje necega, onda se lova proporcionalno dijeli. Banana je to sto smo mi koji smo ostali rastrkani, da smo ujudinjeni onda bi se vec dalo nesto napravit. Ja isto mislim da necu prodavat, tj. cekam jos savjet od jednog brokera.

Ako neko zna koje su tocno koristi od udjela i kako se to regulira neka napise.

Dajte pročitajte malo bolje poziv. Ne radi se o klasičnom preoblikovanju u d.o.o. On izgleda hoće prebaciti dio imovine u novi d.o.o. čiji bi vlasnik vjerojatno bio Mlinar. Dakle ništa bitno za Vas. Nazovite u Mlinar i pitajte o čemu se točno radi. Nek Vam daju uvid u materijale za Skupštinu pa ćete vidjet o čemu se radi.

Pa cekaj malo jel se to meni cini ili Skoro ima pravo sve sto ima mlinar d.d. isisat van i prebacit u svoju novu d.o.o. firmu. Ako to moze, onda stvarno vise nema svrhe imat ovu dionicu.


Pa cekaj malo jel se to meni cini ili Skoro ima pravo sve sto ima mlinar d.d. isisat van i prebacit u svoju novu d.o.o. firmu. Ako to moze, onda stvarno vise nema svrhe imat ovu dionicu.

Ne može to isisati van. Može prebaciti na d.o.o.-e kojima će sam Mlinar biti vlasnik, no upitna je daljnja sudbina tih d.o.o.



Pa cekaj malo jel se to meni cini ili Skoro ima pravo sve sto ima mlinar d.d. isisat van i prebacit u svoju novu d.o.o. firmu. Ako to moze, onda stvarno vise nema svrhe imat ovu dionicu.

Ne može to isisati van. Može prebaciti na d.o.o.-e kojima će sam Mlinar biti vlasnik, no upitna je daljnja sudbina tih d.o.o.
[/quote]

kolega bill, ja vjerujem da će mlinarski posao sve više i više imati prostora za razvoj obzirom da jurimo prema provjerenoj politici još iz rimskog carstva "kruha i igara" 🙂
sportske arene smo izgradili sada još samo da mlinari odrade posao i svi hrvati sretni.
lijepi pozdrav i oprostite na malo crnog humora

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Kupnje: Cijena Količina

637,00 50
Prodaje: Količina Cijena

7 640,00
31 1.199,99
20 1.200,00
83 1.250,00
179 1.300,00
5 1.380,00
37 1.381,00
60 1.400,00
5 1.450,00
22 1.800,00
jeste skužili ovu prodaju koja stoji već 3 dana na 640kn 7 dionica
mislim stvarno ljudi su u najmanju ruku čudni jer ako već želiš prodati onda stavi na 3 kune manje i prodaj a ne ovakve piz…..je 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close