MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sigurno je marija jelušić
navodno su nju već dugo nagovarali da proda
čuo sam sada špekulacija ali napominjem ŠPEKULACIJU da je dobila ovu cijenu za dionice na burzi + dodatak kao stimulaciju u kešu. samo da se ne bi digla cijena na burzi.

Ako je tome tako, daj mi jedino reci zbog čega je transakcija prošla na burzi, a ne putem ugovora? Jeftinije je i nikoga nije briga koja je cijena plaćena.

vjerojatno zato da svi vide kako je to realizirano i da se stvori pritisak na prodaju.
zar nije presmješno da neko stavi nalog za kupnju baš 1005 dionica i onda on stoji tamo dva dana i taman ga poklopi dotična gospoja sa baš točno 1005 svojih dionica 🙂
jaooo
lp

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

da, ziher namjestaljka

Opet je neki pacijent pordao 35 komada po 637kn. Dok se tako pomalo prodaje po toj cijeni, cijena nece ici gore sigurno. Sve mi se cini da cemo svi morat prodat po 637kn, ali nada umire zadnja.

polako kolega, ima još 6000 komada do 95% a nije baš svima da moraju platiti struju od tih dionica
ovo je sad igra nadje……. 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

ako pratite malo naloge možete primjetiti da su večina ljudi koji su ostali u ovoj dionici ipak razumni i neće dati pekari kruna u bescjenje svoje dionice .
Kupnje: Cijena Količina

637,00 80
Prodaje: Količina Cijena

7 650,00
9 794,00
20 1.200,00
83 1.250,00
179 1.300,00
5 1.380,00
37 1.381,00
60 1.400,00
22 1.800,00
20 1.900,00

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


ako pratite malo naloge možete primjetiti da su večina ljudi koji su ostali u ovoj dionici ipak razumni i neće dati pekari kruna u bescjenje svoje dionice .
Kupnje: Cijena Količina

Stvarno mi je dosadno danas pa bih želio prodiskutirati malo s Vama jedan drugi problem.
Što ako razljutite Škoju i fino Vam objavi poziv za Skupštinu sa 1. točkom dnevnog reda: "Preoblikovanje Društva u doo" ? I onda nećete prodavati po 637?


ako pratite malo naloge možete primjetiti da su večina ljudi koji su ostali u ovoj dionici ipak razumni i neće dati pekari kruna u bescjenje svoje dionice .
Kupnje: Cijena Količina

637,00 80
Prodaje: Količina Cijena

7 650,00
9 794,00
20 1.200,00
83 1.250,00
179 1.300,00
5 1.380,00
37 1.381,00
60 1.400,00
22 1.800,00
20 1.900,00

Hehe evo mene na zadnjem mjestu optimista sa 20kom na 1900kn.



ako pratite malo naloge možete primjetiti da su večina ljudi koji su ostali u ovoj dionici ipak razumni i neće dati pekari kruna u bescjenje svoje dionice .
Kupnje: Cijena Količina

Stvarno mi je dosadno danas pa bih želio prodiskutirati malo s Vama jedan drugi problem.
Što ako razljutite Škoju i fino Vam objavi poziv za Skupštinu sa 1. točkom dnevnog reda: "Preoblikovanje Društva u doo" ? I onda nećete prodavati po 637?
[/quote]

Ja osobno neznam sta onda. Mozda ti mozes dati neki savjet. Mozda postoji neka pravna regulativa.

Ja osobno neznam sta onda. Mozda ti mozes dati neki savjet. Mozda postoji neka pravna regulativa.

Nažalost ne postoji. Mogu pretvoriti Mlinar u d.o.o. i onda će dioničari dobit udjele sa kojima se fino mogu slikati.
Problem Mlinara je taj da je Agrokor izvadio van sve živo i to bez love. Ta dionica više ne vrijedi ni blizu cijene po kojoj je Toda to preuzimao. Samo to pokušavam objasniti kolegama ali oni neće slušati. Jedan moj prijatelj je bio prilično veliki dioničar, dopisivao se sa Hanfom oko tog slučaja i nažalost došao do spoznaje da po onomo što su ovi iz Todexa izvadili van i to bez kune para samo sa kompenzacijama, stvarno ne vrijedi više od ove cijene na tržištu. Pogotovo ne sad kaj je sve ostalo toliko palo. IMHO. Neću se više javljati na ovoj temi da neko ne misli da na nešto nagovaram. Nažalost to je realnost.


Ja osobno neznam sta onda. Mozda ti mozes dati neki savjet. Mozda postoji neka pravna regulativa.

Nažalost ne postoji. Mogu pretvoriti Mlinar u d.o.o. i onda će dioničari dobit udjele sa kojima se fino mogu slikati.
Problem Mlinara je taj da je Agrokor izvadio van sve živo i to bez love. Ta dionica više ne vrijedi ni blizu cijene po kojoj je Toda to preuzimao. Samo to pokušavam objasniti kolegama ali oni neće slušati. Jedan moj prijatelj je bio prilično veliki dioničar, dopisivao se sa Hanfom oko tog slučaja i nažalost došao do spoznaje da po onomo što su ovi iz Todexa izvadili van i to bez kune para samo sa kompenzacijama, stvarno ne vrijedi više od ove cijene na tržištu. Pogotovo ne sad kaj je sve ostalo toliko palo. IMHO. Neću se više javljati na ovoj temi da neko ne misli da na nešto nagovaram. Nažalost to je realnost.
[/quote]

ok kolega koja je onda poanta javne ponude i želja za stjecanjem još tih par posto dionica kada ima opciju d.o.o?

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

ok kolega koja je onda poanta javne ponude i želja za stjecanjem još tih par posto dionica kada ima opciju d.o.o?

To pitaj Škoju. Od kud da ja znam. Možda hoće biti pošten i prema dioničarima koji nisu iskoristili prvu priliku.

New Report

Close