MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da li netko zna s kojim ciljem je pekara kruna kupila mlinar???

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

jeste li vidjeli danas se pojavio nalog na kupnji 1070 komada po 637?
očito je da se pekara kruna želi domoči još ovi 3.5 posto dionica kojie im fale do 95%, a nisu ih uspjeli sakupiti u javnoj ponudi kako su očekivali.
Sada kada je već izvjesno da ćemo mi mali izletiti van trebamo biti pametni i konsolidirati naloge na prodaji na bar 1500 kuna pa kada nas tjeraju van da bar imamo neku satisfakciju izlaska 🙂
kad se male ruke slože…………. 🙂
pozdrav

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Naravno ja sam nekidan stavio nalog na 1900. Ako vec odluce nadokupit da sam barem na nekoj pozitivnoj nuli. Nadam se da ce kruna kad tad kruna pocistit sve do 2000kn. Jer cinjenica je da zele imati 100% vlasnistvo. Al kao i uvijek ce se nac neki pacijenti koji ce prodat po 637 onolko kolko im treba do 95%. Po kojim pravilima se odreduje cijena dionice kad skupe 95%?

valjda se neće naći dovoljno pacjenata da prodaju po 637, ipak je to dosta dionica tih 3.5 posto.
a kad dođu do 95% svi mali se isplaćuju po prosječnoj cijeni u zadnjih godinu dana. to svakako ne bi trebalo dopustiti

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ovih 3.5% dionica koliko je potrebno da bi "pekara kruna" postala jedini vlasnik mlinara iznosi cca 7000 dionica.
Obzirom da prema nalozima do cijene od 1800 kuna ima samo cca 400 dionica na prodaji možemo se nadati da ipak nećemo otiči u bescjenje.
lp svima

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

O fino fino. Moj nalog stoji na 1900 i nedam jeftinije.


Ovih 3.5% dionica koliko je potrebno da bi "pekara kruna" postala jedini vlasnik mlinara iznosi cca 7000 dionica.
Obzirom da prema nalozima do cijene od 1800 kuna ima samo cca 400 dionica na prodaji možemo se nadati da ipak nećemo otiči u bescjenje.
lp svima

Dajte ne laprdajte. Pa vidite da očito skupljaju na cijeni iz ponude. Niste razmišljali da mogu jednostavno na Skupštini donijeti odluku o preoblikovanju u d.o.o. Onda ćete imat udjele i brisati njima guzicu, da oprostite.
Ne znam koliko ste upoznati, ali Toda je prije prodaje dosta toga izvadio iz Mlinara tako da one cijene od nekad nikad neće biti postignute jer Mlinar danas vrijedi daleko manje nego pred godinu dana. I da Vam ne velim da je sve riješeno kompenzacijama, tako da Mlinar nije dobio pare ni za Žitnjak, ni za Moslavku.


Po kojim pravilima se odreduje cijena dionice kad skupe 95%?

Ako misliš na squeeze out mislim da će ponuditi (ako do toga dođe) sukladno zakonu o preuzimanju-ponderirani prosjek zaključnih cijena zadnja tri mjeseca. I vjerovatno je da će se to smatrati pravičnom naknadom za dioničare. Naravno IMHO [smiley]

Mean people suck and nice people swallow!



Ovih 3.5% dionica koliko je potrebno da bi "pekara kruna" postala jedini vlasnik mlinara iznosi cca 7000 dionica.
Obzirom da prema nalozima do cijene od 1800 kuna ima samo cca 400 dionica na prodaji možemo se nadati da ipak nećemo otiči u bescjenje.
lp svima

Dajte ne laprdajte. Pa vidite da očito skupljaju na cijeni iz ponude. Niste razmišljali da mogu jednostavno na Skupštini donijeti odluku o preoblikovanju u d.o.o. Onda ćete imat udjele i brisati njima guzicu, da oprostite.
Ne znam koliko ste upoznati, ali Toda je prije prodaje dosta toga izvadio iz Mlinara tako da one cijene od nekad nikad neće biti postignute jer Mlinar danas vrijedi daleko manje nego pred godinu dana. I da Vam ne velim da je sve riješeno kompenzacijama, tako da Mlinar nije dobio pare ni za Žitnjak, ni za Moslavku.
[/quote]

nisam primjetio da skupljaju jer nitko ne prodaje po cijeni koju nude
lp

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Jeste vidli? Danas je neki pametnjakovic prodao 1005 komada po naravno 637kn. Takvi ce nas unistit! Jos samo 6000 komada do propasti svih malih dionicara.

stanje sda
Važeći podaci za uredovni dan 13.11.2009 .

MLINAR D.D. KRIŽEVCI/REDOVNE MLNR-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PEKARA KRUNA D.O.O. 178.911 91,56 Osnovni račun
2. JELUŠIĆ MARIJA 1.005 0,51 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 725 0,37 Skrb. račun
4. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 690 0,35 Osnovni račun
5. SOKAČ DRAGUTIN 325 0,17 Osnovni račun
6. ĐURKOVIĆ ZDRAVKA 292 0,15 Osnovni račun
7. MARINIĆ LJERKA 281 0,14 Osnovni račun
8. BUGAN MARICA 259 0,13 Osnovni račun
9. ŠKOJO FRANJO 237 0,12 Osnovni račun
10. BJELAJAC JELENA 232 0,12 Osnovni račun
Ukupno: 93,63

velika vjerojatnost je br.2

sigurno je marija jelušić
navodno su nju već dugo nagovarali da proda
čuo sam sada špekulacija ali napominjem ŠPEKULACIJU da je dobila ovu cijenu za dionice na burzi + dodatak kao stimulaciju u kešu. samo da se ne bi digla cijena na burzi.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close