MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema nikakvih postova zadnje vrijeme. Ja sam odlucio ostaviti dio (40%) Mlinara sebi a ostali dio cu prodat gdinu T. Danas je nestalo kupnje u odnosu na protekle tjedne, medutim pogledajte ask- kada se vidjelo do 1942kn zadnji put?!
Pitanje za one koje zele odgovorit: Hocete prodat (ilil vec jeste) Mlinar ili cete ga zadrzat?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

većina će prodati , ja prodao, bilo je zanimljivih prilika ovih dana
nakon zadnjeg dana cijena pada dole po mojoj procjeni , primjer je INA
a vidim da je netko danas platio i 1378

Good artists copy. Great artists steal.

prodao vecinu. ostavio sitnis da nemam griznju savijesti u slucaju da cijena poraste. [smiley]

Dokad je rok za prijavu? Jel treba ići u SDA ili?

Niko ništa ne piše. Jel si neko uopće ostavio što mlinara?

Covjece, Toda je garant vecinski vlasnik, tko je ostao neka se spremi za skviz-out [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Zanimljiv nalog na kupnji

Kupnja Cijena
17 850,00
200 700,00
45 100,00
2100 0,50


Covjece, Toda je garant vecinski vlasnik, tko je ostao neka se spremi za skviz-out [lol]

po kojoj cijeni se to desava? ima li primjera u novijoj proslosti?

Osjecam se duzan reci: prodao sve gdin.Todi. Mislio si ostaviti dio ali trenutna situacija me stavila u kostac a i mora se nekako do casha. Sretno svima koji nisu prodali!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Osjecam se duzan reci: prodao sve gdin.Todi. Mislio si ostaviti dio ali trenutna situacija me stavila u kostac a i mora se nekako do casha. Sretno svima koji nisu prodali!

Isto tako prodao Todimenu.Bježim sav iz mlinara u cash. Zašto ne duplirati količinu dionica kroz koji tjedan.


Zanimljiv nalog na kupnji
2100 0,50

steta da nema jos saljivdzija pa da se malo liparimo [lol]

stojte dobro [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



Covjece, Toda je garant vecinski vlasnik, tko je ostao neka se spremi za skviz-out [lol]

po kojoj cijeni se to desava? ima li primjera u novijoj proslosti?
kada se sve proknjizi u sda, pogledaj koliko on ima. ako preko 98,5 ili tako nesto, obavezan si prihvatiti njegovu ponudu i prodati mu, ako je tebi posalje. ako ne, nikome nista.

[/quote]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close