MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ZTNJ u blokadi! minus 10,23%… po svemu sudeci po objavi idemo dole još 10% – 20%
[lol] [lol] [angry]

da sa 30 kom. Bumo vidli kaj bu s mlinarom, jer na kraju kupio je mlinar, ovo sa žitnjakom je za inteligentnije,al ko prvi njegova djevojka

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



ZTNJ u blokadi! minus 10,23%… po svemu sudeci po objavi idemo dole još 10% – 20%
[lol] [lol] [angry]

da sa 30 kom. Bumo vidli kaj bu s mlinarom, jer na kraju kupio je mlinar, ovo sa žitnjakom je za inteligentnije,al ko prvi njegova djevojka
[/quote]

a sto ako je svadba tek na jesen?
dok ne vidim, ne vjerujem.

kupnja je prenervozna na ovaj crni cetvrtak. mislim da ce objava ovih dana…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

kupnja je pametna na crni četvrtak

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


kupnja je pametna na crni četvrtak

da, ali svi znamo iz iskustva sto se događalo sa cijenom ove dionice kad smo gledali intenzivno nabidavanje kao sto to gledamo danas [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ja se nabidavao i kupio 40kom [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



kupnja je pametna na crni četvrtak

da, ali svi znamo iz iskustva sto se događalo sa cijenom ove dionice kad smo gledali intenzivno nabidavanje kao sto to gledamo danas [thumbsup]
[/quote]

nije da osporavam, ali nedostaje nabidavanje na ZTNJ…

kolege imam informacije koje i vi ("ovih dana"), i dijelim iste nade….
ali opecen iskustvima od prije pusem i na hladno.

Sada bi svi malo Mlinara vidim. Neka, neka, i ja bi ga jos malo!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

počelo lijepo nabidavanje , ovo može jako potegnut . također i ztnj može ugodno iznenaditi, ne bi bilo prvi put.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

imaju 4 radna dana da objave [thumbsup]. taman ce se poklopiti objava i ovaj odbijanac. fino, fino…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


imaju 4 radna dana da objave [thumbsup]. taman ce se poklopiti objava i ovaj odbijanac. fino, fino…

ja cuo da je utorak dan objave…
[pray] [pray] [pray]

Na upit o postojanju novih materijalnih cinjenica, Uprava Žitnjak d.d. Zagreb se očitovala da nema saznanja o nikakvim novim materijalnim činjenicama koje bi mogle utjecati na smanjenje cijene dionica .

ovo su odgovorili za zitnjak…nije li to malo previse diplomacije u odgovoru ?
obicno se ovako odgovara: nisu poznate nove materijalne cinjenice a koje bi utjecale na promjenu cijene dionica

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close