MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


izgleda da nije ni 30.06.
ima li tko kakvu info?

Puštena informacija do sada nije demantirana. Budite s mirom Božjim do tog datuma. Smatrajte ovo izazovom u odlučivanju o vlastitom razvoju, a nagrada za uloženi trud neće izostati. Ne žuri vam se nigdje niti ćete sutra imati kome prodati bez da okusite gorčinu i razočaranje. U ovim teškim trenucima jedino razumno što možete učiniti je biti ustrajan u svom naumu da dočekate objavu preuzimanja.
Audaces fortuna iuvat.

Danas vam, predraga braćo i sestre, dolazim kao pastir, nosim vam Radosnu vijest evanđelja.

http://www.poslovni.hr/83904.aspx

Samo 38 naloga od 1269,97 do 1389,99 kuna.Trebalo bi provjeriti da li je tu još onaj skriveni nalog na 1275 kuna od neki dan!

Zašto o Konzumovim dućanima nema Mlinarovog kruha?


Zašto o Konzumovim dućanima nema Mlinarovog kruha?

zato sto preuzimanje jos nije gotovo.
a kad bude gotovo, "cuditi" cemo se kako su Klara, Mavrovic, Pan-pek, Din-don, Bobis, Babic, Svagusa, i svi ostali netragom nestali iz Konzmovih dućana…



Zašto o Konzumovim dućanima nema Mlinarovog kruha?

zato sto preuzimanje jos nije gotovo.
a kad bude gotovo, "cuditi" cemo se kako su Klara, Mavrovic, Pan-pek, Din-don, Bobis, Babic, Svagusa, i svi ostali netragom nestali iz Konzmovih dućana…

[/quote]

Žalosno da netko može napisati ovakvu DEZINFORMACIJU "Zašto o Konzumovim dućanima nema Mlinarovog kruha?" i ostati živ i netaknut kada je do sada (a i zadnjih nekoliko godina) 50% prometa Mlinara išlo preko Konzuma a 25 % kruha na policama čini trenutno Mlinarov kruh (i to praktički na nivou cijele Hrvatske, jer Mlinar ima i drgih pogona osim u Križevcima i Zagrebu), za očekivati je da će Mlinarov kruh /kao brend/ zadržati ili narasti na razinu od 30 – 40% ali će tome trebati pridodati cca 15-20% prodaje kruha koju će plasirati pod marko "K". Ne će Konzum izbaciti sve druge proizvođače ali će bolje suportirati Mlinar (ulaskom u Velpro, Mlinaru se otvara potencijalni rast od 50 % a od ove godine neće više biti gubitaka od vraćanja neprodaog kruha koji iznosi cca 15.000.000 kn/godišnje, tj. neće ići na tert Mlinara nego prodavatelja kao i svi Agrokorovi brendovi).

PS: Molim te u kojem to Konzumovom dućanu nema Mlinarovog kruha?, nemoj samo reći u Babinoj gredi gdje se uopće kruh ne prodaje u dućanu jer lokalni pekar ima pekarnicu 10 m dalje!!!

PS: A što se tiče preuzimanja, zar postoji netko tko će prihvatiti ponudu (osim onih s kojima je to dogovoreno već davno ranije ili ti prije nego što se uopće kupio udio od Čakovečkih mlinova) odnoso tko misli da ta dionica u slijedećih par godina nema prostora za rast ?


Žalosno da netko može napisati ovakvu DEZINFORMACIJU "Zašto o Konzumovim dućanima nema Mlinarovog kruha?" i ostati živ i netaknut…

je, u pravu ste… i ja sam buljio u tu recenicu i mislim si mozda je covjek u 5 minuta do
21 uletio u ducic [lol] zalosno je postalo tek nakon citanja posta sa str. 202
al to valjda tak mora biti…
bit ce da je jako malo vremena ostalo, pa se sredstva ne biraju [wink]
… i nije ‘ziv i netaknut’ kad crvenu petokraku na kapi nosi [lol]

zato eto mu link, pa nek bira sto hoce… sa sjemenkama, posijama, djidjama i bajama…
…ili tek polubijeli… razmjerno sirini rupe u dzepu… primamo sve kartice [thumbsup]
http://online.konzum.hr/search?search_term=mlinar&filter_category=5471491

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

nemojte tako kolege…

kolega bill je u pravu. mlinar se gura, ali jos postoje prodajna mjesta konzuma gdje nisu usli tj. nikad nisu ni bili prisutni…

to je postupak koji traje i koji ce valjda biti zavrsen do kraja godine.

u mom kvartovskom konzumu ima mlinara, ali u malim kolicinama…pretpostavljam da je kolega bill na to mislio. iako su promjene vidljive, jos uvijek svi drugi dobavljaci kruha voze na sva konzumova mjesta…

oko objave, nemam nikakvu info, ali imam info da ce traderi iz konzuma koji su zaduzeni za kruh uskoro preci na nova radna mjesta u mlnr-r-a… to ce valjda ubrzati postupak intgracije mlinara kao glavnog dobavljaca kruha i peciva…

Nije netko spomenuo, da bi DANAS trebali vidjeti neko preuzimanje? A onda – sve tiho…


nemojte tako kolege…

kolega bill je u pravu. mlinar se gura, ali jos postoje prodajna mjesta konzuma gdje nisu usli tj. nikad nisu ni bili prisutni…

to je postupak koji traje i koji ce valjda biti zavrsen do kraja godine.

u mom kvartovskom konzumu ima mlinara, ali u malim kolicinama…pretpostavljam da je kolega bill na to mislio. iako su promjene vidljive, jos uvijek svi drugi dobavljaci kruha voze na sva konzumova mjesta…

oko objave, nemam nikakvu info, ali imam info da ce traderi iz konzuma koji su zaduzeni za kruh uskoro preci na nova radna mjesta u mlnr-r-a… to ce valjda ubrzati postupak intgracije mlinara kao glavnog dobavljaca kruha i peciva…


Što se tiče Pekara Makarska i Sinj koje pokrivaju cijelu južnu dalmaciju,sa 100% sigurnošću tvrdim da je svaguša,bimita,babić i ostala ekipa ,osim one koja nije konkurentna Mlinaru,a to je Mavrović i Krka su skroz iztrebljeni iz Konzumovih dućana.
Krka nije konkurentna jer i cijenomi kvalitetom ne može se usporedit s Mlinarom.
A novi planovi Mlinara je izgradnja velike pekare u Dugopolju,dok bi se ove dvije specijalizirale za ostatak asortimana,jer više ne mogu svojim kapacitetom pratiti Konzum.

ali Krka nije u sastavu Agrokora?

ja sam cuo da ce ona pod kapu Mlinara uskoro…

za Dugopolje znam, ali mislim da to nece bas tako skoro…

prati li netko prosjecnu?

[wink]

New Report

Close