MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fama Todorić je stvorena, ali o uspješnosti jako loše. Uspjeh je recimo SMS, čovjek koji je iz ničega stvorio odličnu firmu. Lako je preko državnih se firmi obogatiti, Mudrinić, Radić, Todorić, Luka Rajić, nijedan, ali nijedan nije nešto sam stvorio, sve su dobili, ali baš sve.[bye]

Svatko ima pravo na svoje misljenje. Ja isto mislim da grijesis.
Jedino sto me smeta u tvojim postovima je taj glupi placljivac koji mase rucicom.
[tongue]


G. Todorić, pa ionako kod nas nisu bitni pokazatelji. Kod nas se kupuje na osnovi zaokruživanja brojeva, ako je MLNR bio na 1500 sljedeća stepenica je 1700 pa 2000 pa 3000 itd. Nema tu nekog pravila, ali kada nastupi korekcija, onda se zove Samodol, HTV upomoć jer je financijski inžinjering prisutan. [bye]

Eto i za tebe prilika..napravis 100% i kad pocne korekcija, prodas nakon prve ili druge negativne blokade i odes u “sigurne” dionice [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

[thumbsup]

Svi Vi koji kalkulirate nekavu vrijednost Mlinara pokušajte računati sa:
2009-2010 godine
Prihodom od > 1.000.000.000 kn
Dobit i amortizacija: cca 190.000.000 kn
Vrijednost imovine (ako bude revalorizacije): 750.000.000 kn

Zato samo bez nervoze, tko je unutra čeka tko je vani – tko mu kriv!!!
[bye]

Imate u nekom od mojih prethodnih postova i obrazloženje svih ovih podataka pa …….

Komentari kolegice Valentine su pozitivan pokazatelj za vlasnike mlinarovih dionica. Evo i objašnjenja zašto: uobičajeno je da se u trenutku kada svima postane jasno u kojem će se smjeru kretati cijena dionice pojave na forumu pojedinci koji sa jako lošim argumentima doslovno siluju temu i „drukaju“ do iznemoglosti. Također, pozitivno je što takvi komentari natjeraju ostale kolege da suprotstave svoje argumente iz koji se onda može učiti i informirati. Zato pozdravljam i zahvaljujem kolegici jer svojim pisanjem neizravno doprinosi kvaliteti foruma.

1.000.000.000 kn bit će nikad….[lol]
Dobit i amortizacija: cca 190.000.000 kn to je da odvališ od smijeha[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


1.000.000.000 kn bit će nikad….[lol]

(postojeći prihodi + 60% prihoda ZKPL + 20% CKML + program smrznute hrane + tjestenina * 5) i na sve to stavi još bar 20% povećanja cijena i doći ćeš na puno više od ovoga što sam napisao.

ZPKL nema budućnost tako da je za očekivat …..
CKML će zadržati sadašnju razinu

a nemoj smetnuti s uma da polovina privatnih (malih) pekara radi u uvjetima koji nisu usklađeni sa zakonom i samo je pitanje mjeseci kada će i taj dio otići VELIKIMA

Nego koja je tvoja procjena BUDUĆIH Prihoda, dobiti ….??

[embarass]

[yawn]

Ma u biti slažem se sa vama, ta dionica ne vrijedi ništa, žali bože što je Agrokor ulupao pare u to.
Zato predlažem da to jako jako brzo prodate, po mogućnosti još danas preko bilježnika[rolleyes]


Lako je preko državnih se firmi obogatiti, Mudrinić, Radić, Todorić, Luka Rajić, nijedan, ali nijedan nije nešto sam stvorio, sve su dobili, ali baš sve.[bye]

Budući da tijela kaznenog progona nisu po tome ništa poduzela, uopće me to ne zanima!
Ali me zato jako zanima koliko ću na Mlinaru i Žitnjaku zaradit!
A vi kolega dobro proučite privatizaciju svih hrvatskih poduzeća i budite moralni pa ulažite samo u dionice firmi gdje kriminala u pretvorbi nije bilo! Naravno, ako za to imate dokaza!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

a zašto ti valentina pišeš tu na mlinaru ako ga nemaš? na kraju krajeva svoje si mišljenje već 5 puta ponovio i lagano si dosadan…promjeni strategiju počni malo o lošoj kvaliteti kruha ma bilo kaj jer uspavljuješ ljude svojim postovima[yawn][yawn][yawn][yawn]

ne sjecam se da je neko komentirao nedavno spominjanje moslavke u ocitovanju industrogradnje na temu ‘ovrha’…. pa da razbijemo malo radno vrijeme, ako netko ima sto za reci na tu temu ? [tongue]
http://www.zse.hr/default.aspx?id=18920

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. MLINAR D.D. KRIŽEVCI 108.034 56,35 Osnovni račun
2. DTR D.D. 45.285 23,62 Osnovni račun
3. HAFNER DAVOR 5.165 2,69 Osnovni račun
4. KRULC ZLATA 2.582 1,35 Osnovni račun
5. ME MO D.O.O. 2.110 1,10 Osnovni račun
6. BARTA ZVONIMIR 440 0,23 Osnovni račun
7. MALOVIĆ DRAGICA 400 0,21 Osnovni račun
8. POŽGAJ ANA 216 0,11 Osnovni račun
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 200 0,10 –
Ukupno: 85,76

…’Riječ je o 300 tisuća četvornih metara zemljišta na potezu Ksaver-Mirogoj’…

…’Na jednom stoji da je Hospimedica jedini vlasnik tog zemljišta, na osnovi toga Mitak je dobio presudu. Na drugom vlasničkom listu koji je podijeljen novinarima jasno je vidljivo da se tu pojavljuje i tvrtka Moslavka te da se oko zemljišta Hospimedica spori s HFP-om.’…

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=39249
[huh] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close