MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slazem se kolega.[thumbsup] Buducnost ce nam pokazati sto je ukalkulirano u cijenu a sto nije. Mlinar je sada u sigurnim rukama,i to je najbitnije za nas. Svi znamo gdje su Todine dionice bile prije 2. godine a gdje su danas. (ledo,knzm,jmnc…………)

Belje je najbolji primjer odličnog poslovanja, pa posluje skoro pa isto kao i prije preuzimanja, a što se smijeha tiče jutros, nekima će biti plaća, samo kad krene.

Ono što najviše raste, najviše i pada, ali samo onda kada je rast utemeljan na špekulacijama i katastrofalnim pokazateljima.

A što se Tiska tiče…izvanredni prihodi čine glavninu dobiti…samo toliko koliko Toda je uspješan, a Turska je lijepo sve to potvrdila.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Primljeno na zananje kolega izbjegavajte Tisak i Mlinara a pogotovo žitnjak.

Može samo pitanje zakaj si ti tak zabrinut ako ga nemaš?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Što ne smijem napisati svoje mišljenje? Tema otvorena samo za dioničare? Objasni ti meni.

Uopće nisam zabrinut svejedno mi je, ali zbog plitkosti tržišta tolike gluposti se rade da je za nevjerovati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ne ne krivo si svatio mene uopće ne smeta nego me samo zanima jer takvu brigu da se mi ostali ne zahebemo se rjetko viđa, pa me zanima jer ti to onako kao pastir za svoje ovčice bdiješ nad nama da nam strašni vuk (Samodol) ne pokrade novčeke?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Belje je najbolji primjer odličnog poslovanja, pa posluje skoro pa isto kao i prije preuzimanja, a što se smijeha tiče jutros, nekima će biti plaća, samo kad krene.

Ono što najviše raste, najviše i pada, ali samo onda kada je rast utemeljan na špekulacijama i katastrofalnim pokazateljima.

A što se Tiska tiče…izvanredni prihodi čine glavninu dobiti…samo toliko koliko Toda je uspješan, a Turska je lijepo sve to potvrdila.[bye]

Kolega Valentine, oprosti ali nemaš pojma. TISK i MLNR uopće nisu usporedivi. A i ovo ostalo sto pišeš. Bez veze.


ne ne krivo si svatio mene uopće ne smeta nego me samo zanima jer takvu brigu da se mi ostali ne zahebemo se rjetko viđa, pa me zanima jer ti to onako kao pastir za svoje ovčice bdiješ nad nama da nam strašni vuk (Samodol) ne pokrade novčeke?

Pišem što mislim.


velentine, oprosti ali nemas pojma. TISK i MLNR uopce nisu usporedivi. a i ovo ostalo sto pises. bez veze.

Istina nemam pojma, ali zato si ti ljudina, pametan sve znaš.[thumbsup]Svaka čast, kada čitam tvoje postove vidi se intelektualac.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


nekima će biti plaća, samo kad krene

nekima ce biti i vise od nekoliko mjesecnih ‘plaća’… samo kad krene [lol]

nego, ako se vec debatira, nije li potrebno temeljitije prouciti
sto mlinar, zitnjak, moslavka i ostali ‘derivati’
unose u agrokor i dobivaju li i sto unutar samog agrokora…
i onda raspravljati o tome, jer ovo sa roe pokazateljima mi ne zvuci ni najmanje
ozbiljno za neku dubokoumniju raspravu…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

silosi i podna skladista, ako slucajno nekog zanima [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

G. Todorić, pa ionako kod nas nisu bitni pokazatelji. Kod nas se kupuje na osnovi zaokruživanja brojeva, ako je MLNR bio na 1500 sljedeća stepenica je 1700 pa 2000 pa 3000 itd. Nema tu nekog pravila, ali kada nastupi korekcija, onda se zove Samodol, HTV upomoć jer je financijski inžinjering prisutan. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Karlo, samo se mora objaviti da su kupili od Barešićevih dionice. ona ide javna ponuda, a kad se o tome pocne pisati, pitat cu ponovo da li je to ugrađeno u cijenu. to su gluposti, a vrlo skoro ce to potvrditi i trziste. tko je izdrzao do sad, nikako ne bi trebao prodavat. ali kako ko zeli. meni pase da jos jednom padnemo na 1.400 kn [thumbsup]

Slazem se kolega. [thumbsup]
Sto se tice dionica na 2,5 i 8 mjestu – to je sve vec rijeseno,jedini mali problem (bar koliko ja znam) je bio sa dionicama koje su bile u vlasnistvu Cakoveckih mlinova tako da nam je sada put otvoren……


Kolega Valentine, TISK i MLNR uopće nisu usporedivi.

[thumbsup][thumbsup]


nekima će biti plaća, samo kad krene.
Ono što najviše raste, najviše i pada, ali samo onda kada je rast utemeljan na špekulacijama i katastrofalnim pokazateljima. A što se Tiska tiče…izvanredni prihodi čine glavninu dobiti…samo toliko koliko Toda je uspješan, a Turska je lijepo sve to potvrdila.[bye]

Ma kolega,ovo sto Vi pisete je sve samo ne ozbiljno.
Kakav plac,kakve spekulacije,pa valjda ste ako nista drugo citali obavijesti na ZSE vezane uz MLNR ili i oni sa obavijestima spekuliraju.
Gdje kad krene? Pa ako Toda mora dati kako sad stvari stoje javnu ponudu po 1460 kn onda moze krenuti samo u jednom smjeru.
Ovo sto ste napisali da Toda nije uspjesan,necu komentirati,jako jako neozbiljno.
Odite na stranicu od Agrokora ili pogledajte gdje su mu dionice bile prije 2-3 godine i sve ce Vam biti puno jasnije.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Evo gledam Belje na istim razinama kao i 2006. godine čak i manja razina je sada.

Toda je uspješan samo zato što su mu doslovce poklonjene sva strateški važna poduzeća: Solana Pag, Jamnica, Ledo, Zvijezda te Konzum preko kojeg sve te proizvode plasira uspješno.

To što je kupovao po Srbiji, to je tzv. prešutni dogovor Srbije i HR, umjesto ratne štete kupujmo jeftino po Srbiji. Ništa taj čovjek nije sam stvorio, još iza svih zaposlenih desetaka tisuća stoji država, pa propasti neće.[bye]

Fama Todorić je stvorena, ali o uspješnosti jako loše. Uspjeh je recimo SMS, čovjek koji je iz ničega stvorio odličnu firmu. Lako je preko državnih se firmi obogatiti, Mudrinić, Radić, Todorić, Luka Rajić, nijedan, ali nijedan nije nešto sam stvorio, sve su dobili, ali baš sve.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


G. Todorić, pa ionako kod nas nisu bitni pokazatelji. Kod nas se kupuje na osnovi zaokruživanja brojeva… Nema tu nekog pravila…

ima pravila, ali su ona malo kompleksnije prirode [tongue]
ja nisam protiv toga da se gledaju pokazatelji, za mene oni jesu bitni, ali neka se onda pronadju i gledaju… pravi pokazatelji, a ne par statistika koje se daju izrabiti u tzv. dnevno-politicke svrhe…
uzmimo u obzir ono ugradjeno… ali i ono sto se trenutno moze ugraditi i ono sto tek treba ugraditi a nije tek pusta spekulacija… a to su onda, dugorocnije, neki drugi racuni…
u svakom slucaju, agrokor nije socijalna institucija… upravo suprotno… i ma kako to glupo zvucalo- njegovo vrijeme tek dolazi [cool]
sto se financijskog inzinjeringa tice, on nije pogodio niti jednog investitora s mozgom… osim sto ga je malo psihicki protresao i izostrio mu vid… sto je u konacnici dobro…jelte, sto te ne ubije- ojaca te [lol]

106 XR, 02.05.2008. u 13:11

Toda je uspješan samo zato što su mu doslovce poklonjene sva strateški važna poduzeća: Solana Pag, Jamnica, Ledo, Zvijezda te Konzum preko kojeg sve te proizvode plasira uspješno.

a cujte, sta da vam covjek kaze na ovo:
ili skupite dokaze i kontaktirajte drzavno odvjetnistvo
ili napisite samo ‘Toda je uspješan’ [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close