MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo stvarno niko nije ocekivao. [shocked] Jel ima neko ikakav info??

ma kakav info ljudi moji. na ZSE Vam sve pise. nemojte pokusat shvatit zasto sad neko prodaje po 1.550 kn, jer to ne mozete shvatiti. radi se jednostavno o realizaciji profita i to vjerojatno onih sto su kupovali na 1.000 kn.

morat cemo pricekati i sluzbenu objavu pa cete vidjet da nema razloga za paniku. iracionalno je sad prodavati, ako se zna da javna ponuda mora ici na cca 1450 kn.

ovo sto prica insider su gluposti. u Zakonu jasno pise na koji se nacin izracunava cijena i svatko je sam moze izracunati. svi podaci su dostupni na ZSE

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

bear trap…

opala!


bear trap…

i ja se nadam.
[pray]

Pa neko se bogami previse istresa da ne bi bilo sumnjivo. Da se razumijemo, nisam u mlinaru, mislio sam uletiti prije obavijesti pa mi je promaklo i jucer sam se grizao zbog toga, ali stvarno mi je ovo cudno.


Pa neko se bogami previse istresa da ne bi bilo sumnjivo. Da se razumijemo, nisam u mlinaru, mislio sam uletiti prije obavijesti pa mi je promaklo i jucer sam se grizao zbog toga, ali stvarno mi je ovo cudno.

vise je zabavno nego sumnjivo… nes ti 500tinjak komada, pogotovo ako se dodaje s nekim…
recimo da je onaj famozni pbz#3 upravo todin… taj vjecito oscilira, i to cesto u zamjetnim kolicinama… ajmo ustanovit da se krcao cijelo vrijeme na razinama ispod ovih… sad je sposoban raditi sto hoce bez da je u gubitku…
najjadnija osnovnoskolska teorija koja mnogim intelektualcima moze raditi o glavi [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Pa neko se bogami previse istresa da ne bi bilo sumnjivo. Da se razumijemo, nisam u mlinaru, mislio sam uletiti prije obavijesti pa mi je promaklo i jucer sam se grizao zbog toga, ali stvarno mi je ovo cudno.

a kaj se istresa. pa pogledaj kolicine. mali spekulanti izlaze jer ionako ni ne znaju zasto su tu. i to je cijela prica. neko je jucer dobro napisao. bice za par dana. Bio sam u Rimu ali Papu nisam vidio. [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

eto, mene poklopilo na 1550,02… zadnjih tjedan dana sve sam pretocio u mlinar i zitnjak… i kune i resto dionica… target je odredjen i sto se mene tice moze u blokadu, donju ili gornju, whatever…
sad lijepo mogu ko covjek pokupit auto sa servisa i negdje na kavicu…

ugodan dan vam zelim gospodo [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


efodix: ” Ovo stvarno niko nije ocekivao. [shocked] Jel ima neko ikakav info?? ” ma kakav info ljudi moji. na ZSE Vam sve pise. nemojte pokusat shvatit zasto sad neko prodaje po 1.550 kn, jer to ne mozete shvatiti. radi se jednostavno o realizaciji profita i to vjerojatno onih sto su kupovali na 1.000 kn. morat cemo pricekati i sluzbenu objavu pa cete vidjet da nema razloga za paniku. iracionalno je sad prodavati, ako se zna da javna ponuda mora ici na cca 1450 kn. ovo sto prica insider su gluposti. u Zakonu jasno pise na koji se nacin izracunava cijena i svatko je sam moze izracunati. svi podaci su dostupni na ZSE

Slažem se sa Saškom! (naročito oko insidera)

izgleda da je kao i u prvom mjesecu odgođena objava, al’ ovaj put samo na par dana i to je informacija koja je jučer procurila….
Istina ja da je Toda uzeo dio Čakovečkih mlinova, al’ što sad smjera to me iskreno zanima…

Uglavnom, ovo mi izgleda kao da neko namjerno plaši male i opt će u kratkom vremenu uzeti puno novca!

E da sam ja bar veliki [wink][rolleyes]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

nista od 2.000 ako dodje do kraja tjedna na 1.600, super. malo sam se z…. sa uletom[cry]

izgleda da je kao i u prvom mjesecu odgođena objava, al’ ovaj put samo na par dana i to je informacija koja je jučer procurila….
Istina ja da je Toda uzeo dio Čakovečkih mlinova, al’ što sad smjera to me iskreno zanima…

Uglavnom, ovo mi izgleda kao da neko namjerno plaši male i opt će u kratkom vremenu uzeti puno novca!

kak mislis da je odgodjena. pa CKML su poslali obavijest burzi da su dionice otpustili. nista nije odgođeno. sad se jos samo ceka da i ostale kupnje izadđu u javnost. nema panike.

p.s. mozda i ne bi bilo lose da otidjemo u blokadu pa da vidimo sto ce sad Uprava reci [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

efodix:

Ovo stvarno niko nije ocekivao. [shocked] Jel ima neko ikakav info??

ma kakav info ljudi moji. na ZSE Vam sve pise. nemojte pokusat shvatit zasto sad neko prodaje po 1.550 kn, jer to ne mozete shvatiti. radi se jednostavno o realizaciji profita i to vjerojatno onih sto su kupovali na 1.000 kn.

morat cemo pricekati i sluzbenu objavu pa cete vidjet da nema razloga za paniku. iracionalno je sad prodavati, ako se zna da javna ponuda mora ici na cca 1450 kn.

ovo sto prica insider su gluposti. u Zakonu jasno pise na koji se nacin izracunava cijena i svatko je sam moze izracunati. svi podaci su dostupni na ZSE


bumo vidli[lol] [lol]


.p.s. mozda i ne bi bilo lose da otidjemo u blokadu pa da vidimo sto ce sad Uprava reci [wink]

mislim da ce reci sto i svih prethodnih puta… njih se direktno ne tice odnos CKLM i Agrokora ili vec koga…

New Report

Close