MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

karlo28:

Jos 56 dionica do blokade.[thumbsup]

Blokada pa OBJAVA???

Ja se nadam da ce tako i biti. Ali prvo blokada na 1.600, pa objava. [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Samo polako kolege drage Opet imate možda malo previsoke ciljeve. Korako po korak i ova dionica će svakako u ovakovom pozitivnom sentimentu tržišta doći na svoj ATH.

Još jedna dionica u nizu na kojoj po TA od petka imamo čisti BUY.

Stohastic Buy od ponedjeljka, MACD dao Buy u petak, RSI probio razinu od 50 i dao Buy. Nema greške. Očito je TA opisala ono što će se početi događati uskoro. [wink]

Slaba prodaja.[thumbsup]

Najbolje ponude [ MLNR-R-A ] Kupnja Cijena
25 1.288,13
60 1.287,00
3 1.285,00
186 1.280,01
20 1.280,00
6 1.271,00
69 1.241,00
12 1.223,33
11 1.201,00
200 1.200,00
Cijena Prodaja
1.340,00 7
1.343,00 10
1.343,99 30
1.344,00 10
1.347,00 15
1.379,04 6
1.380,00 30
1.400,00 5
1.500,00 10
1.580,00 32

PBZ INVESTOR - nikad vise!

u 13 sati prosao MLNR-R-B po 1.700 kn. zahuktava se prica. sad je samo pitanje kad ce R-A pocet slijedit mlađu sestru.

a i odnos kupnje i prodaje na R-A je indikativan kuda ce cijena: K (1169)/P(623) [thumbsup]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


MLNR-R-B po 1.700 kn.

a do neki dan se crvala na asku po 1300… cudni su ti mali ulagaci [rolleyes]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Pronašao sam jedan članak iz Lidera sa kraja prošle godine.

Evo jednog njegovog dijela koji se tiče ove teme. Čini mi se da nas čeka lijepo proljeće [thumbsup]

“Od postojećih burzovnih zvijezda najviše bi koristi u idućoj godini trebao imati Mlinar i s njim vlasnički povezan Žitnjak, osim ako u zadnji trenutak ne propadne njihov ulazak u koncern Agrokor.

U slučaju pozitivnog ishoda mogli bismo gledati isti film kao i s kretanjem cijene dionice i poslovanja Tiska na koje je ulazak u Agrokorov sustav utjecao vrlo pozitivno. Za Mlinar bi to značilo golemi potencijal u obliku distribucijskog kanala za njegove proizvode kroz Agrokor, odnosno Konzum. ”

Baš sam gledao što se dogodilo sa dionicom TISKa nakon objave preuzimanja. Napravila je u par dana rally sa 700 na 1.550 kn. Solidno. Znači Mlinarko na 2.000 bez problema. [pray]

Bill i Sasko, imate li vi dionice mlinara? Da pogađam?
Nije dobra lakomost. Evo ja zadovoljan što su mi se neke dionice oporavile zasad 20% a vi niste zadovoljni sa preko 50%. Ili ste možda na asku?[lol] [lol] [lol]

netko bi malo rušio mlinara.60 kom 1169 neznam dali će šta uspjet s tim.baš me zanima.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

ipak maknuo.Skužio da nemože ništa a možda se i igrao.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!

bid i ask koje trenutno gledam
takva su psihologija
da bi se cijelo jedno poglavlje neke knjige dalo napisati [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Očekujem eksploziju. kupnja je toliko jaka a prodaja beznačajna.počeo se okretat trend.u zelenjavu.

Lakše je imati starog neprijatelja, nego novog prijatelja!


Očekujem eksploziju. kupnja je toliko jaka a prodaja beznačajna.počeo se okretat trend.u zelenjavu.

odavno sam paranican glede pola tih ‘vecih’ naloga koje vidim [tongue]
ona dva oko 1282 cuce dva dana bez da lipu povise ili spuste iako je up trend
i danas ih, gle cuda, oba poklopi bez po muke [tongue]
al valjda to tak mora biti
pa jedino kaj si mogu misliti- koji sljedeci ‘veci’ je na redu [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

New Report

Close