MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


106 XR: ” ovoga sam se nacitao za dva zivota… ne kuzim, pojasnite sto zanimljivo propustam ? ” Upravo to : “Na upit Upravi Društva MLINAR d.d. o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije očitovala” Ako čitaš obavijesti sa ZSE-a, druga društva barem odgovore na upit da li ima novih materijalnoh činjenica![thumbsup]

pa, upravo to , ako pratite mlinar (a cini se da bas i ne, nhf) znat cete da se ovi nisu izjasnili bar 6 mjeseci, a blokada i prostora za odgovor o materijalnim cinjenicama je bilo kako rekoh ‘za dva zivota’ dosta…
osobno sam bio naporan i time ovdje masirao ekipu svako malo, pa se smatram kvalificiranim za tu problematiku [tongue]
jucer je bila blokada, pogodite sto je bio odgovor… ako sutra opet mozebitno bude- ne morate se ni truditi traziti kladionicu koja ce zaprimiti vasu okladu [lol]

a ovo da druga drustva uvijek odgovore i jest i nije, al vise da nije…
u odnosu na mlinksi definitivno jest [cool]

stojte dobro [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

dajte ljudi lupajte po Bidu. ostalo mi nesto casha od trejdanja pa reko da ulozim dok jos nismo krenuli. [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


dajte ljudi lupajte po Bidu. ostalo mi nesto casha od trejdanja pa reko da ulozim dok jos nismo krenuli. [lol]

pa podigni se malo brale !
nemoj škrtariti kad znaš da ćemo krenuti…[wink]

sasko:

dajte ljudi lupajte po Bidu. ostalo mi nesto casha od trejdanja pa reko da ulozim dok jos nismo krenuli. [lol]

pa podigni se malo brale !
nemoj škrtariti kad znaš da ćemo krenuti…[wink]

ma ja bi okruglo, a taman mi toliko casha ostalo [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

eto – netko ti uvalio [lol]
nadam se da si sretan. [wink]


eto – netko ti uvalio [lol]
nadam se da si sretan. [wink]

naravno da jesam. nadam se da ce neke druge stvari ovih dana porast da prodam i spremim jos nesto casha u Mlinar [thumbsup]. hvala prodavacu. placam kavu, kad rijesimo stvari sa novim gazdom [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


zvone101: ” eto – netko ti uvalio [lol] nadam se da si sretan. [wink] ” naravno da jesam. nadam se da ce neke druge stvari ovih dana porast da prodam i spremim jos nesto casha u Mlinar [thumbsup]. hvala prodavacu. placam kavu, kad rijesimo stvari sa novim gazdom [lol]

uvalio je i meni…[smiley]

a ja samo brojim dane…[thumbsup]

btw. ima li tko seriju B?
molim da mi se javi na PM.

KUPNJE – MLNR-R-ACijena Količina Ukupno
1.104,00 3 3.312,00
1.102,00 13 14.326,00
1.040,00 20 20.800,00

PRODAJE – MLNR-R-ACijena Količina Ukupno
1.219,99 30 36.599,70
1.220,00 10 12.200,00

TRANSAKCIJE – MLNR-R-ABroj Vrijeme Cijena Količina Ukupno

K i P se gledaju preko nisana, a od transakcija ni t [tongue]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Hmmm… Cudna i rijetko videna kupnja

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

evo transakcija a boga mi se skupilo nesto i na kupnji [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

KUPNJE – MLNR-R-ACijena Količina Ukupno
1.150,00 3 3.450,00
1.140,00 350 399.000,00

O da, skupilo se[proud]
Nije to neka lova za nes likvidnije, ali za ovakvu dionicu moze bit mlazno gorivo[thumbsup]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

KUPNJE – MLNR-R-ACijena Količina Ukupno
1.160,00 350 406.000,00

Pardon kaj temu opterecujem sa K/P..ali cini se da netko zna nesto iz 1.ruke[proud][proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

New Report

Close