MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda netko od prisutnih zna…

Objava – je što tocno? objava u medijima? ili obavijest poslana na burzu?
u slucaju da je obavijest poslana na burzu…
da li burza, ako ima informacije (o preuzimanju), blokira trgovanje zbog prevelikog rasta?
ili cemo gledati rast od minimalno 40% (moja slobodna optimisticna procjena) u prvih 20 minuta… [pray]


možda netko od prisutnih zna…

Objava – je što tocno? objava u medijima? ili obavijest poslana na burzu?
u slucaju da je obavijest poslana na burzu…
da li burza, ako ima informacije (o preuzimanju), blokira trgovanje zbog prevelikog rasta?
ili cemo gledati rast od minimalno 40% (moja slobodna optimisticna procjena) u prvih 20 minuta… [pray]

Prvo ćemo svi skupa gledati blokiranje, a nakon toga rast od još 20% u tom danu. A dalje polako mic po mic do novog ATH. Malo sam skromniji od Vas kolega [proud]


Mislim ,točnije nadam se da su ovdje ostale uglavnom čvrste ruke…Prodaje na MLNR nikad nije ni bilo i ljudi nisu olako prodavali ni prije a sada će još manje…

thumbsup]
dal se to mozda i vama ucinilo da je vecina ovih sitnjak askova (ukupno tek 150 kom
do meni vidljivih 1400 danas)
zapravo umjetno postavljena da drze neki smisleni, oku vidljivi, balans ?
a zna se ko je u vecini i na bidu… sumnjam da je to, nhf, recimo kolega gates [smiley]
da tu prave prodaje zapravo i nema (na tragu ovog o cemu gore pisete)
uz malo dodavanja iz istih izvora privid je da se nesto dogadja i to male
drzi na oprezu da bas olako ne nagrnu i sruse prve barikade [lol]
naravno, prema potrebi pojave se vece kolicine na obje strane…

beskrajno disciplinirana, ali za promatranje totalno zabavna dionica [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

objava je 30.04.2008 i točka

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


objava je 30.04.2008 i točka

kolega, nemojte biti tako sigurni…

potpisivanje je 30.04., a onda bi i objava trebala doci kroz par dana…

u svakom slucaju, nismo daleko… a ako smo izdrzali korekciju, tih par dana ne znaci puno…

ali samo jedno ne nadajte se previše cjeni. To mene iskreno muči. Ne zbog mlinara nego zbog tržišta. Samo tolko od mene

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

e kad se sjetim da ih ih nisam htio prodavati na 2000 iako mi je to bio target[cry]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...


ali samo jedno ne nadajte se previše cjeni. To mene iskreno muči. Ne zbog mlinara nego zbog tržišta. Samo tolko od mene

pa to iskljucivo zavisi od onoga sto ocekujete i sto bi vas samoga zadovoljilo tog i oko
tog dana… target ste postavili i cekajte [lol] … upravo kao i oni vjecni likovi na b sa 2150
i 2200 …nema potrebe stvarati neku uopcenu sliku…
u svakom slucaju, nakon toga sve slijedece sto dolazi ima fundamentalno pozitivne
predznake… sentiment na trzistu je vaki ili naki, al fundamenti u agrokorovoj obitelji
ugl. rastu… naravno, puno toga vec je i biti ce jos ugradjeno u cijenu, al malo tko ce se
time voditi kad vijesti koje nesto znace krenu jedna za drugom…
ajme, koji bezvrijedni pamflet sam sad napisao [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Zanimljiva obavijest sa ZSE:

obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama MLNR-R-A nastaviti u 12:00.
Na upit Upravi Društva MLINAR d.d. o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije očitovala.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

Izgleda da se ipak nešto iza brda valja. Otvoren put do 1500 kn.

MLNR-R-A
Kupnja Prodaja
1.121,00 3
1.120,00 30
1.111,00 1
1.070,00 40
1.060,01 10
1.020,00 20
1.004,00 20
1.003,03 25
1.003,02 25
1.002,02 21

1.248,99 27
1.249,00 18
1.250,00 10
1.272,00 10
1.273,00 10
1.295,00 18
1.347,00 15
1.380,00 30
1.402,00 10
1.500,00 10


Na upit Upravi Društva MLINAR d.d. o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije očitovala.

ovoga sam se nacitao za dva zivota… ne kuzim, pojasnite sto zanimljivo propustam ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


ovoga sam se nacitao za dva zivota… ne kuzim, pojasnite sto zanimljivo propustam ?

Upravo to:
Na upit Upravi Društva MLINAR d.d. o postojanju novih materijalnih cinjenica, ista se nije očitovala

Ako čitaš obavijesti sa ZSE-a, druga društva barem odgovore na upit da li ima novih materijalnoh činjenica![thumbsup]

New Report

Close