MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgledalo je kao da oporavak slijedi,medutim cak i minus upisujemo danas.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Izgledalo je kao da oporavak slijedi,medutim cak i minus upisujemo danas.

evo, nema panike, a nema ni minusa. pogledaj prije nego napises ovakav post prosječnu cijenu.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


bill: ” Vidio sam već dva puta na htv-u, gdje se reklamira Belje brašno, a znamo da je večinski vlasnik Belja Agrokor. Zanima me razmišljanje forumaša o ovome i mogučem preuzimanju Mlinara od strane Agrokora? ” nisam vidio tu reklamu, al ako znate da je vecinski vlasnik belja agrokor onda je to definitivno vecinski upravo agrokorovo brasno… nemam neko dubokoumnije misljenje o tome… mozda da ste naveli tip brasna pa da eventualno ustanovimo jel za pizzu il za kolace [huh] sto se tice moguceg preuzimanja mlinara od strane agrokora stvarno ne znam di ste to culi… mnogima ovdje je to sigurno prvi glas na tu temu… jeste sigurni da ste dobro naculi ? [angry]

Poštovani kolega,

Možda ste krivo shvatili ili sam ja krivo formulirao pitanje,ali ja sam o Belje-brašnu napisao, jer dosad nisam vidio post o tome na temi Mlinar. Moje je mišljenje da nije isto za dioničare Mlinara, dali će brašno proizvoditi Mlinar sam ili još neko drugi unutar Agrokora. Ako bi Mlinar bio jedini proizvođač brašna u Agrokoru, to bi po mojem mišljenju značilo puno veću korist za dioničare Mlinara.
Žao mi je što kolega pristupate tako potcjenjivački i puni ironije, jer ja smatram ovaj forum mjesto na kojem se mogu čuti i dobri i loši postovi, pa mislim da nema smisla nikoga podcjenjivati, bez obzira kako neki tekst nekom izgledao bezvezan.
Šta se tiće preuzimanja, ja još nigdje nisam službeno vidio da je Agrokor preuzeo Mlinar!

bill

zvone101, 20.03.2008. u 00:24
Šta se tiće preuzimanja, ja još nigdje nisam službeno vidio da je Agrokor preuzeo Mlinar!

kada služeno vidiš, MLNR će već biti VISOKO !


Moje je mišljenje da nije isto za dioničare Mlinara, dali će brašno proizvoditi Mlinar sam ili još neko drugi unutar Agrokora. Ako bi Mlinar bio jedini proizvođač brašna u Agrokoru, to bi po mojem mišljenju značilo puno veću korist za dioničare Mlinara.

kolega, ispricajte me ako sam vas uvrijedio ironijom, ali ako vec spominjete
brasno (koje uz belje, ako se ne varam, takodjer proizvode pik vinkovci i agrolaguna)
mozda bi zanimljivija i za bilo kakvu raspravu korisnija misao bila- da li je mlinar u
stanju sloziti mlin i preuzeti obradu durum psenice…
http://www.poduzetnistvo.org/novosti.php?subaction=showfull&id=1184336953&archive=1184069950&start_from=&ucat=&select=novosti&ar=1

eto, kad sam vec morao mozgati, moja bijedna 2 centa na tu temu [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ekipa, ma pustite psenicu i business. nisu oni od presudnog zanacaja za buducnost ove dionice. mogli ste vidjeti da Brizar ulazi i u ZTNJ sto ce ga rec da se raspetljavanje situacije sprema uskoro.
jedino mi zao sto jako lose stojim sa lovom, a jos nismo dosta pali da bih uzimao dodatne kredite.
nadam se da cemo pasti jos barem do 3.400 (mislim na Crobex naravno).

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

osim brankislava, koji stipne di stigne,
krca se lagano i pbz #3
deblji su za skoro 200 komada od pocetka ozujka

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

interesantan članak:
Vaš link

mozda mi se samo prispavalo pa krivo racunam, al prividja mi se
da je #3 od 21.3 tanji za punih 2 soma komada…
a taman ga spomenuo neki dan kako se krca [tongue]
sta ce bit, u cijim li je to pohlepnim rucicama, mimo burze, zavrsilo ? [yawn]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Trenutak koji svi čekamo, čini se bliži je nego što većina misli. Vidim nitko ne spominje sastanak u MLNR u utorak .[cool][cool]

a imao jos vremena do trenutka. pogotovo kad vidim da jos uvijek ima naivaca koji prodaju [bye]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Vidjet ćemo, kada do njega dođe bit će kasno. prodaja će se povući i neće biti vremena za ukrcaj.
Ali kako god, svatko zna svoje.

New Report

Close