MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta će biti sa Mlinarom ako ga Agr. ne preuzme? Sam će teško opstat?


Šta će biti sa Mlinarom ako ga Agr. ne preuzme? Sam će teško opstat?

e sad si postavio pitanje. zbog cega razgovarati o necemu sto je nemoguce? odgovaram protupitanjem [lol]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Oces reć da je nemoguće da Agr. nece preuzeti Mlinar? Ako je tako onda dioničari Mlinara mogu mirno spavati. [yawn]


evo nam male, privremen korekcije, a nas Mlinarko se drzi vrlo lijepo.

inace, prosjecna ponderirana cijena u zadnja tri mjeseca, zakljucno sa jucerasnjim danom je 1652 kn [thumbsup]

eto kak’ se drži, sad smo fino zaronili.
poklopilo me na bidu – a ko mi kriv, mogao sam se i niže postaviti.

molio bih ovog koji poklanja Mlinar, da lupi jos jednom. ja bi jos malo gric, gric [lol]

to je vjerojatno ostatak od onog skrivenog od jucer na 1650 ako se ne varam

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


molio bih ovog koji poklanja Mlinar, da lupi jos jednom. ja bi jos malo gric, gric [lol]

to je vjerojatno ostatak od onog skrivenog od jucer na 1650 ako se ne varam

eto, lupio te i ostalo još.

nisam znao da vrijedi moliti na burzi ! [embarass]

Razvalilo Vas danas kolege. Zašto žurite, izgleda da će biti još jeftinijeg Mlinara. Pogotovo ako ovi tenkovi na Kosovo počnu pucat.


Razvalilo Vas danas kolege.

Bravo kolega![thumbsup]

Samo neznam gdje ste bili tj. zasto se niste javljali ova 3 dana kad smo isli gore dan za danom po 4%…….vjerojatno ste tada imali nekog pametnijeg posla……[lol] [lol] [lol] [lol]

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


Šta će biti sa Mlinarom ako ga Agr. ne preuzme? Sam će teško opstat?

Takav dragulj ne bu dugo ostao bez gazde ma sta bilo.
[cool]

Razvalilo Vas danas kolege. Zašto žurite, izgleda da će biti još jeftinijeg Mlinara. Pogotovo ako ovi tenkovi na Kosovo počnu pucat.

Ipak mislim da Brizar i drustvo bas se i ne boje puno stanja na Kosovu, a stranaca i nema ovdje na nasu srecu.[smiley]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

jedan zanimljivi tekst, koji se (bar ga ja tako dozivljavam) tice i ove
ajmorecinepotrebne ‘rasprave’ koju vodite:

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/s-p-potvrdio-b-rejting-agrokora-izgledi-negativni-1

[cool]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


jedan zanimljivi tekst, koji se (bar ga ja tako dozivljavam) tice i ove
ajmorecinepotrebne ‘rasprave’ koju vodite:
http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/s-p-potvrdio-b-rejting-agrokora-izgledi-negativni-1
[cool]

Naravno da se tiče ove teme. Agrokoru smanjen kreditni rejting i sad neće kupovat okolo nego doma [rolleyes]. Upsss, sutra idem na kupnju. 1450 mi se čini odlična cijena za ponovni ulazak [lol] . 1500 je onda vrlo dobra cijena, 1550 dobra.

Šalim se malo kolege moje. Nemojte me odmah pljuvat. Htio bih i ja ponovo kupiti ono što sam prodo na 1.900 kn [cool].

Naravno da se tiče ove teme. Agrokoru smanjen kreditni rejting i sad neće kupovat okolo nego doma [rolleyes]. Upsss, sutra idem na kupnju. 1450 mi se čini odlična cijena za ponovni ulazak [lol] . 1500 je onda vrlo dobra cijena, 1550 dobra.

Šalim se malo kolege moje. Nemojte me odmah pljuvat. Htio bih i ja ponovo kupiti ono što sam prodo na 1.900 kn [cool].

I šta sad kolega? Sada svi moramo znati kako ste Vi napravili potez gdje ste uštedjeli nešto novaca i poklonit vam se. Da je dionica skočila nakon Vaše prodaje sumnjam da bi se javili i pohvalili da ste prodali po 1900kn.

Međutim citirat ću vaš post od 11.2.2008.
” Nemate brige sa ovom dionicom kolege drage. Koristite ovu rasprodaju jer ćemo krajem travnja biti opet na 2.000 kn bez obzira gdje će Crobex tada biti. Jedino ako Vam rast od 40% nije dovoljan ”

To mi govori da ste u tom trenutku imali dionice mlnr-a i da niste mogli prodati dionice po cijeni od 1900 kn osim ako niste prodali dio prije, a dio zadržali.
Ali čemu onda hvalisanje?? U tom slučaju da je cijena skločila iznad 2000 opet bi se hvalili da niste prodavali misleći na drugi dio dionica koji ste zadržali.
Previše je likova na ovom forumu koji pišu jedno, govore drugo, a rade treće. Rekao bih da i Vi spadate među njih.

New Report

Close