MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prebrzo je to rijeseno,
pa me buni zasto skriveno, a ocigledno dogovoreno [undecid]

nije dogovoreno nista. taj nalog je stajao na prodaji od otvaranja. vjerojatno je i jucer bio gore.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

evo dobrog ulaganja
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dbc6ce4f-9c2b-4b5d-a088-ad7dff61be9b&open=four

kako god bilo, po ovom prikazu je oko 290 komada po toj cijeni riknulo u vrlo kratkom vremenskom razdoblju…
sto papundeke poput mene ipak pomalo buni [proud]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Mlinar jači po prometu od jdpl-a i atpl-a zajedno [lol] [lol] [lol]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Mlinar jači po prometu od jdpl-a i atpl-a zajedno [lol] [lol] [lol]

ma ide korekcija kraju. ko se nije skrio (u dionice), magarac je bio [lol] .
kako to nas znanac veli, pozurite, ima jos nesto na 1.500. gric, gric…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ma ide korekcija kraju. ko se nije skrio (u dionice), magarac je bio [lol] .
kako to nas znanac veli, pozurite, ima jos nesto na 1.500. gric, gric…

nema vise jeftinog Mlinara. gric, gric [rolleyes]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

A tako je to uvijek, svima je skupo na nižim cijenama a kad krene gore onda ne pitaju cijenu i skidaju s aska i puno skuplje! Jako dobar promet danas, sutra očekujem nešto slično i na ZTNJ!

Nego, nisam ovdje doma, pa me zanima kakvog utjecaja na vlasničku strukturu CKML bi moglo imati službeno preuzimanje Mlinara od strane g.Todorića? Vidio sam stanje u TOP10 na SDA i povezanost između MLNR-ZTNJ-CKML, ima li tu nešto više što ne znamo i što se ne vidi u TOP10?
Hvala na odgovoru, može i na PP!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


A tako je to uvijek, svima je skupo na nižim cijenama a kad krene gore onda ne pitaju cijenu i skidaju s aska i puno skuplje! Jako dobar promet danas, sutra očekujem nešto slično i na ZTNJ!

Nego, nisam ovdje doma, pa me zanima kakvog utjecaja na vlasničku strukturu CKML bi moglo imati službeno preuzimanje Mlinara od strane g.Todorića? Vidio sam stanje u TOP10 na SDA i povezanost između MLNR-ZTNJ-CKML, ima li tu nešto više što ne znamo i što se ne vidi u TOP10?
Hvala na odgovoru, može i na PP!

daj malo preciziraj pitanje pa cemo ti pokusati pomoc. kakve veze ima vlasnicka struktura CKML, sa preuzimanjem MLNR? ne vidim niakakve poveznice. ili si samo krivo formulirao pitanje.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Na PP ću, da ne gadimo temu s pretpostavkama!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@petrinjo

Poštovani

“šuška se šuška”, “načuh”, “rekao mi je…” ne prolazi ovdje jer su to nagađanja koja se ne mogu nikako utemeljiti

Suricata suricatta

nakon one prosli tjedan, jos jedna pretumbacija na B [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


nakon one prosli tjedan, jos jedna pretumbacija na B [tongue]

Brizar kupuje. ta ekipa građevinara oko Brizara je dugo u Mlinaru i ocito su davno, davno znali sto ce se dogoditi sa Mlinarom.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close