MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cijeli zse je van kontrole… zamislite samo da i ovi sto poslusno cuce u dionicama kazu- ma hebes sve idem i ja van pa cu kupovat jeftinije…a cini se da je i to pocelo uzimati maha

neke vatrogasne mjere se definitivno vec pripremaju jer ovo vodi samo u jos veci bunar i u suprotnom ce zavrsit ko prica sa onim roro-om kod rovinja

a nije da ne vuce covjeka,smao prekasno je sada trebalo je to odradit prekjucer recimo ,nek tone sada

Good artists copy. Great artists steal.


da da kolege a ljepo sam govorio da bu padalo kada su me neki znalci zdušno demantirali sad bum se ja postavil na 1200. Kolega MOE kaj Vi mislite

Pa da,Vi ste rekli da ce zbog odgode objave o preuzimanja cijena MLNR-a padati.

Ali da se ta odgoda o preuzimanju tako jako osjetila na dionicama igh,leda,lkpc…..itd…..itd…pa cak i na vecinu indeksa izvan HR,uh,uh…..tko bi rekao.

Nisam ni znao da cijeli crobex toliko ovisi o objavi za MLNR,i da ce odgoda objave cijeli crobex baciti na koljena,hvala sto ste nam otvorili oci.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] Vidi se da pucate od znanja.

Imam jedan prigodan vic: Trce preko starog mosta mis i slon,sve tutnji sve se trese, i veli mis slonu na pola puta,moramo ipak jedan po jedan jer ako nastavimo ovako……………..ode most u p.m.!!!!!

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!


da da kolege a ljepo sam govorio da bu padalo kada su me neki znalci zdušno demantirali sad bum se ja postavil na 1200. Kolega MOE kaj Vi mislite

bez veze provocirate kolegu,
vi ste, ispravite me ako grijesim, govorili o mlinaru i mogucem scenariju obzirom na price oko objave…
ovo kaj se danas desilo/desava se je masakr na trzistu kapitala koji slici na bacanje sto novih sto ispravnih frizdera i ves masina na krupni otpad … nema to veze s mlinarom i njegovom prokletom objavom…

da se na B oce maknut onaj sa 10 po 1800 prvi bi uzeo jednu sijedecu i gurnuo B u +blokadu…iz cistog gradjanskog protesta prema funkciji gospodina Samodola… [angry]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

da kolega vidim da Vi sve kužite al ja govorim to na apsolutno svim temam na kojima pišem več 3 tjedna. da bu padalo. Ali pazi sad ovo ja sam sve sebi skratil prije par tjedana i to preko pola a ti?

I da da su objavili preuzimanje dionica bi rasla bar 2 dana bez obzira na trŽište. A reci ti meni kaj si ti piso prije 3 tjedna. pa da onda djelimo smajliće

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

nemojte bas tim tonom kolega; od zivciranja vam nema nista, samo cete okolinu prisiliti da misli kako time
lijecite nervozu od vjerojatnog rumenila u portfelju [cool]

btw- sto je sa onih 500 komada ? onih koji cekaju 2010. ?
ne cini li vam se da ste u ovom trenutku u minusu, hmm da vidimo, oko cetvrt milje, ak uzmemo da ste glat to mogli istresti na 1900 [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


da da kolege a ljepo sam govorio da bu padalo kada su me neki znalci zdušno demantirali sad bum se ja postavil na 1200.
Kolega MOE kaj Vi mislite

Svaka cast kolega, Vase znanje je na visokim razinama. Samo mi nije jasno zasto je odgoda objave o preuzimanju mlinara tako negativno utjecala na americko trziste. Mislim da je to veliko iznenadenje kako za naše tržište tako i za njihovo.[lol] [lol] [lol]

Kolega zg28, tko još Vas shvaća ozbiljno? Malo pišete jedno, malo drugo. Kolege Karlo28 i 106 XR su Vam već sve rekli, ali moram i ja dodati nekoliko rečenica.
Nemojte me tjerati da citiram vaše postove.Prvo ste pisali da nećete prodavati dionice Mlinara jer nemate ništa pametno za kupiti, onda ste neprimjetno prešli u zagovaratelje pada jer ste vjerojatno prodali tih par dionica. Zatim spominjete nekakvih 500 dionica koje ne mislite prodati do 2010. Onda spominjete pad Mlinara radi odgode objave, a sada govorite kako ste znali da će cijelo tržište padati.
Kolega, sudeći po Vašim postovima šta god da se dogodilo Vi biste bili u pravu.
I malom djetetu je jasno da pod utjecajem određene krize cijena svake dionice može pasti bez obzira na njene fundamente. Kod nas još nema krize, ali ima velikih igrača koji se uz pomoć naših paničara i špekulanata bogate i smiju nam se. Ne znam u što bih Vas svrstao jer prema Vašim postovima više ne znam jer ste kupovali ili prodavali i da li ste mali ili veliki igrač budući da posjedujete više od 500 dionica Mlnr-a što može značiti i nekoliko tisuća.
Ali jedno je sigurno, a to je da me Vašim komentarima i gramatikom uvijek dobro oraspoložite. Suze mi idu na oči od smijeha. Nemojte ovo shvatiti kao ništa zlonamjerno.
Pozdrav.

Moram se ja ukljuciti. Kad citam FI od mlinka, idu mi suze na oci. Znate, ljudi, kupite prenicu za 0,90,dovezu nju vam, rukovanje naplatite, sameljete nju, “posije”, u koje ulazi sav otpad prodate seljaku za njegovu stoku po 1,80-20,00 kn, dio brasna u finalne proizvode a dio na trziste po3,50 i moram reci da na kraju ste u totalnom gubitku kako god okrenes……[lol] [lol] [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


29.01.2008. 16:17:
čovjek koji radi u Pik-u Vrbovec kao vatrogasac je dobio premještaj u Mlinar,a to znači samo jedno…gotovo je

halo kolega, bas se sjetih vaseg posta o vatrogascu [tongue] ,
pa molim info sta je na kraju bilo s tim covjekom, jel vec poceo radit u mlinaru ili je i on na cekanju do daljnjega ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

evo, bas dosao u sisak, grad hrvatskih pobjeda, nekim poslom…
uocih odmah uz cestu na samom ulazu, iza mosta nasuprot benzinske, neki veliki zitnjakov hangar…
nakrcan reklamama po fasadi, od kojih onak u putnoj brzini na brzaka uocih ledo i jamnicu
kul [proud]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


evo, bas dosao u sisak, grad hrvatskih pobjeda, nekim poslom…
uocih odmah uz cestu na samom ulazu, iza mosta nasuprot benzinske, neki veliki zitnjakov hangar…
nakrcan reklamama po fasadi, od kojih onak u putnoj brzini na brzaka uocih ledo i jamnicu
kul [proud]

Hangar nije Žitnjakov više kolega. To Vam je pred koju godinu kupio Ljudevit Posavski iz Siska.

Ma vidiš da čovjek nije skinuo poklopce s dalekozora[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

106 XR:

evo, bas dosao u sisak, grad hrvatskih pobjeda, nekim poslom…
uocih odmah uz cestu na samom ulazu, iza mosta nasuprot benzinske, neki veliki zitnjakov hangar…
nakrcan reklamama po fasadi, od kojih onak u putnoj brzini na brzaka uocih ledo i jamnicu
kul [proud]

Hangar nije Žitnjakov više kolega. To Vam je pred koju godinu kupio Ljudevit Posavski iz Siska.

New Report

Close