MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bez brige kolege kak se meni čini pravi pad tek sljedi. Ovo meni izgleda kao vrlo oprezno izlaženje. Ljepo on klizi i još svi čekaju objavu… ali nje neće biti. Šta će se kolege, dogoditi idući tjedan kada polako krene nervoza zato što objave nema a tek tjedan nakon toga. Hm baš me zanima

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

A što mislite kako će biti u slučaju kupovine Migrosa![rolleyes]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...


bez brige kolege kak se meni čini pravi pad tek sljedi. Ovo meni izgleda kao vrlo oprezno izlaženje. Ljepo on klizi i još svi čekaju objavu… ali nje neće biti. Šta će se kolege, dogoditi idući tjedan kada polako krene nervoza zato što objave nema a tek tjedan nakon toga. Hm baš me zanima

[kiss]

Kolega “zg28” je sigurno bio na skupštini pa zna što je bilo rečeno tamo, zar ne?

Odnosno od 01.01.2008. – 04.02.2008. godine je protrgovano 14900 kom po prosječnoj cijeni od 1850 kn, a u 12 mj. 2007 god. je protrgovano 11500 kom po prosječnoj cijeni od 1520 kn tako da ukupno trgovanje zadnja dva mjeseca je rezultiralo smanjenjem broja dioničara (ako izvršiš uvid u SDA) iz čeka bi se dalo zaključiti da se netko dokrcava plaćajući tu dionicu preskupo jer želi izgubiti pare [lol]


efodix: ” Ja osobno ocekujem lagani pad zbog odgode objave, a onda tamo negdje u 4. mjesecu fini rast… ” Baš u 4. mjesecu, jel znaš datum točan?

Pa ako ce u 5. mjesecu biti objava, za ocekivati je da ce najvise ukrcavanja biti u 4. mjesecu, slicno kao i prosli mjesec. Uostalom ne vidim cemu sarkazam kad sam rekao da je to moja osobna procjena, i nigdje ne tvrdim da ce tako biti. A kad se ljudi razbacuju ciframa tipa do kraja tjedna 2500, onda nikom nis. Ja sam prije par dana izisao, a negdje pocetkom travnja se vracam. A sad, da li mi je to pametno ili ne, samo vrijeme ce pokazati.


bez brige kolege kak se meni čini pravi pad tek sljedi. Ovo meni izgleda kao vrlo oprezno izlaženje. Ljepo on klizi i još svi čekaju objavu… ali nje neće biti. Šta će se kolege, dogoditi idući tjedan kada polako krene nervoza zato što objave nema a tek tjedan nakon toga. Hm baš me zanima

O kakvoj nervozi Vi pricate?

Mozda o ovoj? – Ljudi postaju nervozni kad vide tj. usporede koliko su mogli zaraditi na vecini ostalih dionica u zadnjih pola godine, koje su iz dana u dan samo rasle dok im je novac ulozen u MLNR ostao na mjestu. [lol] [lol] [lol] [lol]

Samo nek se takva nervoza nastavi na ovoj dionici – i nek potraje.[thumbsup]

Meni nije bitno kako ce se dionica kretati sutra ili sljedecih par dana,tjedana,vec gdje ce ona biti za nekih 4,6,12 mjeseci.

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Pozdrav ekipi sa MLNR-a,

namjeravam ući, ali nisam siguran do kuda bi ovo moglo skliznuti. Da li je 1600 kn realno roz neko vrijeme??

Cekaj par dana pa vidi gdje ce se stabilizirati…


Pozdrav ekipi sa MLNR-a, namjeravam ući, ali nisam siguran do kuda bi ovo moglo skliznuti. Da li je 1600 kn realno roz neko vrijeme??

Pošto su isti na kupnji i prodaji [lol] mogla bi do 1450 kn (ako se ne pojavi nekakva količina na prodaji), ali mi nije jasno kako objašnjavate [proud][rolleyes] da dionica kad raste po 5% na količinama od 1500 kom, a pada 7% na količinama od 300 kom.

robertus:

Pozdrav ekipi sa MLNR-a, namjeravam ući, ali nisam siguran do kuda bi ovo moglo skliznuti. Da li je 1600 kn realno roz neko vrijeme??

Pošto su isti na kupnji i prodaji [lol] mogla bi do 1450 kn (ako se ne pojavi nekakva količina na prodaji), ali mi nije jasno kako objašnjavate [proud][rolleyes] da dionica kad raste po 5% na količinama od 1500 kom, a pada 7% na količinama od 300 kom.


bu se to obrnulo uskoro[bye]


Kolega ma slažem se ajmo svako po svome pa bumo vidli, slažete se?

Slažem se kolega.
Današnji promet od 120 dionice (18 transakcija) govori da su trgovali mali.
Kupnja se lagano povukla radi opreza uzrokovanog laganom korekcijom, a dioničari nisu baš pohrlili u prodaju po ovim cijenama jer znaju što imaju.
Kolega ako ne prodaju Toda i Bare, ne mislim niti ja, ali kao što ste rekli, ajmo svako po svome pa bumo vidilii.

Pozdrav.


Današnji promet od 120 dionice (18 transakcija) govori da su trgovali mali.

oprez kolega [huh]
o tih 18 transakcija ne znate bas nista osim ako ih niste vi odradili [wink]
zanemarili ste #3 skrbnicki koji je u funkciji manje vise svaki dan i radi u svim smjerovima [yawn]
svojevrsni ‘market maker’ na mlinaru…bar u mom paranoicnom mozgu [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Vidim neki dan Lola nabacio post kao odgoda objave preuzimanja od strane Agrokora, odmah nastala lagana nelagoda. Samo bi htio napomenuti datreba pričekat FI pa tada odlučiti prodat ili ne. K tome bi htio dodati da Mlinar ima svoju pšenicu koju je uzgojio na svojim poljima i na to dobio ogroman poticaj. Dakle, kruh peče od pšenice koja ih košta minimalno. Neki dan sam napisao da Mlinar posjeduje Silose ogromnih kapaciteta, Eto, svakodnevno gledam u jedan koji ima 40 spremnika, a u svaki stane 800t. Kaže mi kolega da svakodnevno voze pšenicu za Križevce.
Pametnom i previše.

New Report

Close