MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Ako” je već odrađeno preuzimanje i nije ništa zvanično objevljeno, onda je u interesu preuzimatelja da cijena ide gore…
Njemu je do sada bilo bitno skupiti potrebitu količinu…
Terminom objave će doći do još dodatnog impulsa…
MLNR će vjerujem odskakutati do tada lijepo preko 2000….

opala!


“Ako” je već odrađeno preuzimanje i nije ništa zvanično objevljeno, onda je u interesu preuzimatelja da cijena ide gore…
Njemu je do sada bilo bitno skupiti potrebitu količinu…
Terminom objave će doći do još dodatnog impulsa…
MLNR će vjerujem odskakutati do tada lijepo preko 2000….

Haha. Kolega, pustite nek dionica padne i kupujte kad tvrdite da znadete priču. Ovako lošim drukanjem nećete ništa postići. Najbolji dio Vam je da oje dgađanje objave i rast cijene u interesu preuzimatelja. Samo izgleda da ste zaboravili da ukoliko objave bude u travnju ili svibnju da će prosječna ponderirana cijena u zadnja tri mjeseca vrlo vjerojatno biti negdje oko 1.800-1.900 kn. Trenutno je ista oko 1.600 kn.
[lol]

varijanta na temu….
pričekajmo …..
i bez drukanja zna lijepo odraditi…

opala!

Haha. Kolega, pustite nek dionica padne i kupujte kad tvrdite da znadete priču. Ovako lošim drukanjem nećete ništa postići. Najbolji dio Vam je da oje dgađanje objave i rast cijene u interesu preuzimatelja. Samo izgleda da ste zaboravili da ukoliko objave bude u travnju ili svibnju da će prosječna ponderirana cijena u zadnja tri mjeseca vrlo vjerojatno biti negdje oko 1.800-1.900 kn. Trenutno je ista oko 1.600 kn.
[lol]

Kolega, ne znam kako to bi je kolega Stormy trebao pustiti da padne. Čisto sumnjam da je on drži na ovim razinama.
Kad već stalno spominjete drukanje, djelujete mi kao netko tko je zajedno sa svojim prijateljima pokušao skupiti novac za jednu dionicu ali budući da nemate dovoljno drukate da spustite cijenu. Sretno.
[lol]

Kolega ma slažem se ajmo svako po svome pa bumo vidli, slažete se?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ne znam odakle vam te informacije o objavama u Svibnju!?[undecid]
Objava bi bila i u prošloj godini da Agrokor zbog aranzmana s EBRD-om nije bio stopiran u dodatnim investiranjima…
Moj izvor kaže da se čeka samo odobrenje Agencije za tržišno natjecanje!!!

Al’ uostalom bilo kako bilo, na dugoročnoj razini će sigurno donjeti velike prinose, kao i svaka Agrokorova dionica (ko ne vjeruje nek pogleda rast Todorićevih perjanica u zadnje 2 godine…)
[lol]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...


……. Al’ uostalom bilo kako bilo, na dugoročnoj razini će sigurno donjeti velike prinose, kao i svaka Agrokorova dionica (ko ne vjeruje nek pogleda rast Todorićevih perjanica u zadnje 2 godine…) [lol]

Baš zbog toga što je raslo prošle dvije godine ja se ne usudim kupovati sada.Nijedno drvo ne raste do neba.Obzirom na fundamente ovo je debelo precjenjeno i mogao bi se trend promjeniti.[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

????[angry]

????[angry]

nije mi jasno zašto se uzbuđujete oko cijene preuzimanja kada i da bude 2000 kn (a neće bit će između 1350 i 1600 kn) nitko normalan ne bi trebao prodati tu dionicu već je sačuvati 1-2 godine (dok se poslovanje Mlinara uklopi u poslovanje Agrokora);
sve ovo drukanje da cijena ide gore ili dole je besmisleno, zar ne?

ako stvarno netko misli zaraditi novce u 15 dana onda je puno pametnije IGRATI LOTO

Sinke1234,

u potpunosti se slažem s tobom…ako padne ja ću je još kupovati, a ako ostane na ovim razinama ćekat ću koliko god treba….mada, s obzirom da sam je plaćao 1000 kn, meni bi i ovo trebalo biti dosta, ali….[wink]

...14.4., zauvijek će ostati zapisan u našem zdravlju...

Ja osobno ocekujem lagani pad zbog odgode objave, a onda tamo negdje u 4. mjesecu fini rast…


Ja osobno ocekujem lagani pad zbog odgode objave, a onda tamo negdje u 4. mjesecu fini rast…

Baš u 4. mjesecu, jel znaš datum točan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close