MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fini promet za prva dva sata…fino rusenje cijene… totalna kontra od jucer…
jel to neki tekst negdje izasao, evropa i amerike idu u crveno,
ili se samo plase ptice ? [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ha vidit ćemo ja bi reko do srijede bi se trebalo pokazat nekaj

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Halo, kolege, pregovori nisu uspjeli ili sto je ovo, odakle takav tobogan?[shocked]


fini promet za prva dva sata…fino rusenje cijene… totalna kontra od jucer… jel to neki tekst negdje izasao, evropa i amerike idu u crveno, ili se samo plase ptice ? [lol]

?????? Čvorci i to loncima !!!!

Čemu nervoza?

Ako su pregovori propali (u što sumnjam, jer Todorić predobro zna koju potencijalnu vrijednost ima Mlinar) onda se otvaraju vrata za pregovore sa nekim drugim zar ne?

Šuška se da je Mercator preuzeo Getro i da je zainteresiran za širenje na maloprodajnu mrežu u većim gradovima (čitaj ZG, ST, RI, OS …), pa prema tome [smiley].

Kao što sam već napisao ima nekretnina, ima poslovanje a istini za volju najveći potencijal se otvara u suradnji sa Agrokorom.

PS: Priča se da je Todorić (osobno) otišo pogledati trbušne plesačice (čitaj Migros) u Tursku.

PS2: Koliko čujem iz brokerskih krugova mnogi (fond manageri) tuku po glavi jer nisu prepoznali potencijal pa sad su vjerojatno spremni i reskirati po par stotina komada ne bi li pokupili više kad se složi “prodaja”. Pogledajte trgovanje od 1.1.2008. kako netko na par komada polomi dionicu i onda kad se skupi “prodaja” lijepo sve počisti. Vrlo sličan scenario se dešavao između 800 – 900 kn, pa zatim 1200-1400 kn a sadašnji raspon bi trebao biti 1700 – 1900 kn.

DAX + 2,1%
DJI + 1,67%
NIKKEI -0,7%
HANG SENG +2,85%

PS još jednom: šuška se (stvarno nema načina da se potvrdi informacija) da iza dva od prva tri dioničara iz serije B je Agrokor. [shocked]


Halo, kolege, pregovori nisu uspjeli ili sto je ovo, odakle takav tobogan?[shocked]

Nikakvi pregovori nisu propali. Tu se više ništa ne pregovara. Pogledajte malo i prosječnu cijenu trgovanja danas. Puno više je skinuto s Aska. Očito je neki paničar, vidjevši da nam index ide u minus lupio po Bidu. No koliko vidim i Bid se polako opet slaže. Zato dragi moji kolege, bez panike. Biće tu kruha, kako se to u narodu kaže [lol]

#3 pbz skrbnicki je uz sva ona ‘sitna’ odstupanja u + ili –
(gledano od uredovnog dana 03.01)
usao u veljacu deblji za 180 komada [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Mlinar može padati koliko hoće ali na duže vrijeme dionica sa sigurnom i velikom zaradom jedna od rijetkih za koju me nije strah.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Mlinar može padati koliko hoće ali na duže vrijeme dionica sa sigurnom i velikom zaradom jedna od rijetkih za koju me nije strah.[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Meni upravo ova dionica drži portfelj u plusu u ovoj krekciji (nadam se da je gotova, pokoj joj duši) [smiley]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Lanica je na žalost u pravu[proud] lanica: ” odgođeno preuzimanje za 5 mjesec[cry][cry][cry] ”

Nije u pravu…
Odgodena je objava, preuzimanje je gotovo…
ali svejedno [cry]


Lanica je na žalost u pravu[proud]

lanica:

odgođeno preuzimanje za 5 mjesec[cry][cry][cry]


ja sam to još u petak govorio pa me moderirali…..na žalost sve je odgođeno i morali budemo čekat još neko vrijeme.samo da sada ekipa ne počne bježat, ovi špekulanti[bye]

Preuzimanje je riješeno, a za papirologiju se čeka godišnji izvještaj firme. To je stara stvar ljudi.

BTW nema mjesta panici [cool]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Evo i ja upravo dobio saznanje istina je što neko govori na forumu da je odgođeno ali će ga biti. Odmah kažem korektno da neću prodavati i nikoga ne nagovaram na ništa. Ispričavam se ako je neko na temelju mojih postova kupio.
Vjerujem u ovu dionicu i šta je tu je.

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

moramo malo pričekati a bitno da znamo ”šta imamo” ali za sada nema bojažljivaca – čekam na kupnji ali ništa.

New Report

Close