MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Umjesto blage korekcije raste .[thumbsup]

pogledajmo ovo:
-obratite pažnju koliko je puta u zadnja 3 tjedna (20 dana) bio u – minusu a koliko u + plusu ! [thumbsup]

Prije godinu dana sam vidio target na 2000, a sada uz nove vjetrove i očekivanja moram postavljati ljestvicu prilično više.
Sam bi sebe pojeo od muke da sam prodao na 2000.

opala!


Prije godinu dana sam vidio target na 2000, a sada uz nove vjetrove i očekivanja moram postavljati ljestvicu prilično više. Sam bi sebe pojeo od muke da sam prodao na 2000.

Ti si onda jos i dobar, ja skoro izasao na 1850 kn. Trebali mi neki novci i razmisljao sta da unovcim. Srecom pa nije bio Mlinar.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

k/p – zatvaranje

Dobro je neko spustio cijenu pred kraj, i to sa samo 10-ak komada…


stormy: ” Prije godinu dana sam vidio target na 2000, a sada uz nove vjetrove i očekivanja moram postavljati ljestvicu prilično više. Sam bi sebe pojeo od muke da sam prodao na 2000. ” Ti si onda jos i dobar, ja skoro izasao na 1850 kn. Trebali mi neki novci i razmisljao sta da unovcim. Srecom pa nije bio Mlinar.

[cry] a ja kupovao po 12xxpa izašao na 15xx
onovo ulazim jer mlinko obećava[thumbsup]

psi imaju buhe, ljudi nevolje....

Kako će slatko biti progutani komadići ispod 1900.
Todex malo usporen, ali ne posustaje…

opala!


Dobro je neko spustio cijenu pred kraj, i to sa samo 10-ak komada…

Navlakuša za paniku,da se strašljivci stave na prodaju,i onda idući tjedan čišćenje na gore.


efodix:

Dobro je neko spustio cijenu pred kraj, i to sa samo 10-ak komada…

Navlakuša za paniku,da se strašljivci stave na prodaju,i onda idući tjedan čišćenje na gore.

vidjet ćemo uskoro scenario.
btw – jučer sam u dva navrata dokupio – i u pon eto mene opet na bidu…

Jel istina ona za ovu godinu od 2500 do 4000? [pray]
Znalci pomoć, pa ma kakva bila?!

Gdje je kupnja nestala? Ne izgleda nesto lijepo

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Gdje je kupnja nestala? Ne izgleda nesto lijepo

Ovom dionicom se bave profesionalci, tko ako ne oni zna trgovati? Uostalom, dosta lose i na koei, a tek na ingri[angry]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

New Report

Close