MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako može k/p najboljih 10….Hvala.


matantos: ” Pogrešno smo se razumjeli. Agrokor is “good news” za Mlinar, i očekivanja su zbog toga absolutno pozitivna! Samo cijena u preuzimanju neće biti 2k+. ” Cijena po kojoj je g.T kopovao po mojim info je bila 1350 prosjek.

Da, ali to nije lose, pa po kolko je ono bio kupovao tisak, manje od 1000 kuna ako me sjecanje ne vara…


Castro: ” matantos: ” Pogrešno smo se razumjeli. Agrokor is “good news” za Mlinar, i očekivanja su zbog toga absolutno pozitivna! Samo cijena u preuzimanju neće biti 2k+. ” Cijena po kojoj je g.T kopovao po mojim info je bila 1350 prosjek. ” Da, ali to nije lose, pa po kolko je ono bio kupovao tisak, manje od 1000 kuna ako me sjecanje ne vara…

na cca 500 kn koliko ja znam



Da, ali to nije lose, pa po kolko je ono bio kupovao tisak, manje od 1000 kuna ako me sjecanje ne vara…

Ponuda za preuzimanje Tiska je isla po cca 430 kn. Znaci nije platio vise od toga.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

efodix:


Da, ali to nije lose, pa po kolko je ono bio kupovao tisak, manje od 1000 kuna ako me sjecanje ne vara…

Ponuda za preuzimanje Tiska je isla po cca 430 kn. Znaci nije platio vise od toga.


Pametnom dosta![cool]

3. PBZ D.D. 16.153 8,24 Skrb. račun
+44

dakle, taj pbz je ‘lagano’ isao up do 6k i nesto sitno, pretekao agrokor,
onda je u jednom trenutku marinko sa svojih 10k nestao sa popisa,
a pbz se za otprilike toliko podebljao sa 16k i sitno…
i sad pocinje oscilirati na +- sitno bazi…

vjerojatno je sve to manje ili vise nebitno u cijeloj ovoj prici,
al ako ima kakvih razmisljanja o tome rado bi ih cuo [rolleyes]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Mozda je PBZ skrbnicki od Agrokora…

Kolega ja to govorim otkad se naglo pojavio sa cca 5500kom,od tad se se samo povećava
uz naglu promjenu na 16000+kom.[proud]SAd je poćeo malo vrludat u držanju cijene ispod 2000k što će vjerojatno trajati dok mu bude odgovaralo a to neće biti dugo![cool]


vrludat u držanju cijene ispod 2000k što će vjerojatno trajati dok mu bude odgovaralo

taj dio pokusavam dokuciti [tongue]
kad se pojavio i poceo sakupljati po sitno nije djelovao osobito mocno, mozda tek zanimljivo
sad kad je progutao babica i pocinje se ovako ponasati privlaci nepotrebnu dodatnu
paznju na sebe
al ako prepostavimo da je, kako vec sve ptice pjevaju, dil sa barisicima vec napravljen,
da ce nekom logikom i brizar brzo nestati u magli poput svog partnera iz palinga,
itd. redom
drugim rijecima- da je sve dogovore odradio, potpisao sto je trebao, zavrsio pricu
(neki/mnogi su to vrlo decidirano dali naznaciti ovdje),
kaj to ipak znaci da todoresku uz sve napore sa strane jos nije skupio 50+%
pa mora jos neko vrijeme cistiti po burzi i zato korigira pohlepnu raju ? [tongue]
ili ‘obradjuje’ sa strane neki tvrdi orah koji se poziva na cijenu na burzi, a ovaj je skrtac dat mu
koju milju vise…
ako je to istina moram se nasaliti i ustvrditi da se pocinjem plasiti za migros [tongue] [tongue] [tongue]

cini se, dakle, da su price kako je sve gotovo jos od prvog dana ove godine
ipak lagani blues u kasnu uru [tongue]
o pregovorima oko cijene, mogucnosti da agrokor bude najveci dionicar ali bez vecinskog udijela, spekulira i lider br.119, kako je netko vec naveo…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Može li netko objasniti razliku u cijeni R-A i R-B?

Vidjeli smo kako neki dan bila sa 500 kom poklopljena kupnja iz cista mira, a da to nije desilo vec bismo bili na preko 2 k.Ovo, sto pise kolega 106 XR po mome stoji apsolutno.[cool]

@mise99
– to je od dokapa sa drugom nominalom, imas ovdje to na forumu pa malo prolistaj u nazad.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

ljudevit:

vrludat u držanju cijene ispod 2000k što će vjerojatno trajati dok mu bude odgovaralo

taj dio pokusavam dokuciti [tongue]
kad se pojavio i poceo sakupljati po sitno nije djelovao osobito mocno, mozda tek zanimljivo
sad kad je progutao babica i pocinje se ovako ponasati privlaci nepotrebnu dodatnu
paznju na sebe
al ako prepostavimo da je, kako vec sve ptice pjevaju, dil sa barisicima vec napravljen,
da ce nekom logikom i brizar brzo nestati u magli poput svog partnera iz palinga,
itd. redom
drugim rijecima- da je sve dogovore odradio, potpisao sto je trebao, zavrsio pricu
(neki/mnogi su to vrlo decidirano dali naznaciti ovdje),
kaj to ipak znaci da todoresku uz sve napore sa strane jos nije skupio 50+%
pa mora jos neko vrijeme cistiti po burzi i zato korigira pohlepnu raju ? [tongue]
ili ‘obradjuje’ sa strane neki tvrdi orah koji se poziva na cijenu na burzi, a ovaj je skrtac dat mu
koju milju vise…
ako je to istina moram se nasaliti i ustvrditi da se pocinjem plasiti za migros [tongue] [tongue] [tongue]

cini se, dakle, da su price kako je sve gotovo jos od prvog dana ove godine
ipak lagani blues u kasnu uru [tongue]
o pregovorima oko cijene, mogucnosti da agrokor bude najveci dionicar ali bez vecinskog udijela, spekulira i lider br.119, kako je netko vec naveo…


bit će većinski i više od toga jer serija B 90% ide todi


Vidjeli smo kako neki dan bila sa 500 kom poklopljena kupnja iz cista mira, a da to nije desilo vec bismo bili na preko 2 k.Ovo, sto pise kolega 106 XR po mome stoji apsolutno.[cool] @mise99 – to je od dokapa sa drugom nominalom, imas ovdje to na forumu pa malo prolistaj u nazad.

Hvala to sam razumjela, ali zašto jedne rastu, a druge padaju? To ne razumijem.

New Report

Close