MIV (MIV – Metalska industrija Varaždin d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MIV (MIV – Metalska industrija Varaždin d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[emo_palacg]

who dares, wins

Ovo je bome lijepo prošlo, šteta da nisu veće količine. Ostaje još jedna simbolična, baš me zanima da li će odlučujuće vrijediti 10.000 [emo_smijesak]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Mislim da bi na većim cjenovnim razinama moglo biti i većih količina.
Čekamo t+2 da vidimo tko je ovo danas “osvojio”.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Što je sad ovo – nalog na prodaju od 285 komada?
Toliko ima Auctor???
Opet neko prebacivanje?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Prodaja normalna nije, ne bi tako izlagali nalog pa da ga netko drugi poklopi

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Prodaja normalna nije, ne bi tako izlagali nalog pa da ga netko drugi poklopi

Izgleda da mu je 145 komada netko “oteo”.
U fotofinišu za 1 lipu. To je cca 1 mio kn.
Da li se to možda uključio neki špekulant?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Nisu uključeni baš od jučer da bi takve kombinacije radili sa tako važnim udjelima. Ovo je naivno i amaterski kada bi netko ozbiljan radio, zašto bi tako nešto riskirao ako imaš OTC za zanemariv trošak. Pogotovo ako se uzme u obzir kako se kreće cijena

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Obzirom na ono što se dešavalo jučer, danas sam baš gledao kako se razvijala situacija:
Do par sekundi prije zatvaranja trgovanja bilo je na bidu i na asku ista količina, 308 komada po 7.000kn.
I onda je (u fotofinišu) uletio nalog na bidu od 145kom po 7.000,01kn i pokupio svoje.

Amateri?
Ili Znalac (sa veliko Z). Ako je, kapa do poda.

Sve će biti jasnije u petak kad se to bude vidjelo u SKDD.
Ili možda već sutra….

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ali radi se o tome da nitko ne zna kada je kraj tog varijabilnog završetka trgovanja, to se dobiva kroz algoritam koji random daje kada je kraj. Niti na ZSE itko to zna.

Ja dignem vas za lipu, vi mene i tako radimo dok se ne zatvori pa tko je imao više sreće. Znanja tu nema nikakvog, čisto sumnjam da Auctor to radi, a i ovi imaju angažirane profesionalce pa mi nije baš jasno.

Ne znam, nisam pratio danas to na kraju ali u svakom slučaju čudno. Prije bi rekao da je onaj koji je izgubio velika b..ala nego da je onaj koji je dobio veliki znalac.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@ValueWalk, tocno tako

ovo bi moglo direkt u redovnu trgovinu. mislim da su danas ispunjeni uvjeti.

who dares, wins

Ma, slažem se, sve to znam.
Ali netko tko stavi 1 lipu više na bid i uspije “oteti” “profesionalcima” 145kom MIV-a, zaslužuje moj veliki naklon, zato kapa do poda.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close