‘Milka Mesić zaradila je 33 tisuće, a kupila stanove za čak 1,8 milijuna kuna!’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Milka Mesić zaradila je 33 tisuće, a kupila stanove za čak 1,8 milijuna kuna!’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

zašto mesić odbija otkriti idenditet prijatelja ?
možda su oni naši neprijatelji ?

čudim se Tomislavu Jakiću, valjda su i njemu neki prijatelji posudili novce. Moji imaju jedva za kavu.

zašto ste zlonamjerni sa komentarima. milka je dobra domaćica, kupovala je na rasprodajama, kuvala i prala kada je jeftina struja,otkidala od usta, pazila na svaku lipu, te stavljala sa strane , , a kad je prala ćipine košulje našla je par čekova od dijaspore što su se onomade kao što je i sam rekao zagubili u muvingu. zato nemeže otkriti prijatelje….. kupuje vrijeme dok se dobro ne savjetuje s odvjetnicima.

Nije korektno razapinjati fizičku osobu radi kupnje nekretnine. Veći je problem što država koja nema novca financira ured bivšeg predsjednika – A NE MORA ! Očito se radilo o političkoj trgovini i BRATIMLJENJU prije koju godinu. Drugi je problem da bivši predsjednik Republike ne želi reći građanima odakle mu imovina dok ga u isto vrijeme ti isti građani poštuju i financiraju.

mesić joj posudio iz fonda za nezbrinutu djecu radnog naziva " Dunja i Saša "

Ha hebiga, kad zna birati prijatelje…mene moji prijatelji traže da im nofce posudim….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

konačno će i njegove obrve uskoro biti u funkciji, da mu znoj ne ide u oči

New Report

Close