Milanovićev govor na ProInvestu trajao je 50 minuta. Trebao je čitati s papira, ali nije

Naslovnica Forum Komentari članaka Milanovićev govor na ProInvestu trajao je 50 minuta. Trebao je čitati s papira, ali nije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Fidel Castro iz Kumrovca

Ovaj govor nema veze s predizbornom kampanjom. Premijer je bio krajnje objektivan i za sve loše optužio je prethodnu vladu, poslodavce, desničare, Ružu i ine.

Trebamo biti strpljivi. Vlada čini sve da se dogodi kakav-takav rast u ovoj godini, a hoće li se to dogoditi, to samo Bog zna.

BRANKO GRČIĆ, POTPREDSJEDNIK VLADE

.

sada se konačno nadam da Plan 21 znači 21 mjesec vlasti, iako je i to puno više od previše za ove kokodakavce čiji je kokošji mozak premalen za hrvatski kokošinjac

Jaoj majko moja

Kako jadno dobro nije reka da cim ih izaberemo na lokalnim izborima sve ce otkocit odma po objavi rezultata izbora,ali bilo bi ipak preprozirno.Ovo je zato mudro politicki jer se do kraja godine nitko nece sjecat sto je ovaj Mesija obecao na dan Sv. Dujma.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-porucio-do-kraja-godine-otkocit-cemo-projekte-u-vrrijednosti-od-gotovo-milijardu-eura/676432.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja sam mali poduzetnik,i samo su nam natovarili još gomilu nekih nameta,a šta imamo od oslobađanja poreza na dobit kad dobiti ni nemamo.Nemam volje ni nabrjati za šta su nam sve oteli pare u zadnjih godinu i pol.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Bolje bi bilo da je čitao s papira, izgledao bi pametnije. Ove neke njegove iz glave izjave su “prepametne” za normalne ljude. ….Koji lik, stvarno smiješan, pa koga on može izvući iz krize…komedija…

Očekivao sam da će nabrojati više od 500 raznih poreza i drugih davanja kojima privlače domaći i strani kapital .

New Report

Close