MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li tko kakav info o ovome, nešto sam gledao, zanimljivo mi je ali nisam ziher????

Zar nitko nema neki konkretni info????? Pratim i vidim veliko pojačanje na kupnji, a sad nitko manje više ispod 50 lipa neće prodat…… Šta je s tim parama u 14 banaka i sa PSN-om????

mali su vam prometi jer vam nitko nema za prodat. volumeni ce se počet povećavat kad poraste za nekolio desetaka posto. uvijek je tako, uostalom rasplet situacije će biti-uskoro.

Rasplet situacije jeli oko toga kaj ni PSN provedena prije, pa država, tj min financ zeznulo stvar??

nebitno. zatukli su ju na 28 lipa, i sad slijedi rebound, najnormalnije tehničko ponašanje. u kakvim su sve dubiozama, iskreno nemam pojma niti me zanima. nekome prerizično a drugima očigledno na ovim razinama nije.

Primjetio sam skok sa 30 lipa na 56 lipa prije dva tjedna, pa odbijanac dolje na 36 lipa i lagani porast koji već danima traje jer nitko ne želi (po meni) istovarivat ispod 50 (barem neku ozbiljniju količinu). Naravno ulaz sa cca 35 lipa i izlaz cca 55 lipa je dobra lova. Samo, ako ste Vi u pravu, kako sam gledao kupnje/prodaje itd., slijedi možda skok kako ovdje bude 30-ak % i onda neka stabilizacija na 65, 70 lp????

ako ste kupovali po 35 lipa i sad čekate na prodaji, bravo za vas! a nakon toga na kojoj cijeni ce stabilizirat, i u kojem ce smjeru, to će odrediti tržiste.

Pa nisam kupovao nažalost, nisam ušao unutra dubinski da vidim kaj se događa… razmišljam o tome, pošto mi izgleda da će otići gore, a matematički gledano ulaz 50 i izlaz recimo 70 je 40 %!

stabilizacija na 0.70 i to vrlo brzo…

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/MGMA-fin2016-4Q-NotREV-N-HR.pdf

još da min. financija riješi svoje

Zašto me brIšu ako citiram članak iz novina , danas u Jutarnjem : Magma ide u stečaj! u naslovu i intervju sa Fižulićem.

New Report

Close