MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prorok, pogledajte malo bolje stanje u top 10

E da je saznat posto je Biserka prepustila ili što već svojih 2,4 milje kom ovom best projectu (tko je to)

pepe7

Uskoro delistiranje, ne znam tko ovdje pogiba na 0,54-0,55 ali ja ovo ne bih više dirao nakon onakvog članka u jutarnjem.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Name History:
01-06-2012
Best Project (H.K.) Limited
智拓(香港)有限公司

21-03-2003
MAGMA INTERNATIONAL LIMITED
麥佳瑪有限公司

23-12-2002
MAGMA INTERNATIONAL LIMITED

30-01-2002
DALESON ENTERPRISES LIMITED

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

:/

http://www.jutarnji.hr/poslovni-krah-poduzetnika-koji-je-nekad-zaradivao-milijune-tvrtka-koja-je-bila-veliki-igrac-na-trzistu-ide-u-stecaj—razmisljam-i-da-proglasim-osobni-bankrot-/1525439/

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

Da nešto ima već bi se burza oglasila, ovako jedan novinar izazove tsunami.

1 000 000 dionica na bidu po 2 lipe.
ovo još nisam vidio lol

Slijedeći korak “delistiranje” !????

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Slijedeći korak…deblokada računa i poslovanje prema PSN-u.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

nebi li se trebalo zaustaviti trgovanje zbog ovakvih špekulacija


Slijedeći korak "delistiranje" !????

Pa ako ide u stečaj nakon stečaja ide delistiranje to je tako prirodno samo po sebi. Sad je pitanje jel uopće takva situacija kakvu je novinar opisao, nije da nema kupnje, pitam se tko to kupuje a kkad se sjetim da je netko pred samo par dana brstio sve ispod 0,99 lipa nije mi više ništa jasno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čudno, stečaj, a top10 dokupljuje, Pap Danika dokupio 10000 komada

New Report

Close