MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je gotova stvar.

Točka 4.)


Upis dionica Društva smatrat će se uspješnim neovisno o broju upisanih dionica, a pod uvjetom da najmanje jedan vjerovnik iz gornje tablice upiše dionice Društva i sklopi ugovor o unosu prava (traţbine).[/i]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

U slučaju da pojedini vjerovnik iz gornje tablice ne sklopi ugovor o unosu prava (tražbine) do isteka roka iz prethodnog stavka, smatrat će se da je odustao od prava upisa dionica Društva.
Znači briše se i njegovo potraživanje????
Pa,onda je bolje upisati,pa dug prodati za recimo 5,55 kuna nego imati ništa.

Toĉka 8.
Uvrštenje dionica na Zagrebaĉku burzu bit će izvršeno unutar zakonskog roka od 12 mjeseci od dana izdanja dionica sukladno mjerodavnim propisima.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

To će vjerojatno biti dionice s oznakom MGMA-R-B…neće one bit uvrštene na burzu tako brzo. Prema skupštinskoj odluci za uvrštenje novih dionica rok je 12 mjeseci.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Točka 2.)

Povećanje temeljnog kapitala Društva provest će se izdavanjem najviše 29.832.080 (dvadeset devet milijuna osamsto trideset dvije tisuće osamdeset) redovnih dionica na ime,


@HAJDIN

Pa,onda je bolje upisati,pa dug prodati za recimo 5,55 kuna nego imati ništa.

..A još bolje je kupiti po 2,++ i prodati po 6kn….ili ja neznam računati[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


U slučaju da pojedini vjerovnik iz gornje tablice ne sklopi ugovor o unosu prava (tražbine) do isteka roka iz prethodnog stavka, smatrat će se da je odustao od prava upisa dionica Društva.
Znači briše se i njegovo potraživanje????
Pa,onda je bolje upisati,pa dug prodati za recimo 5,55 kuna nego imati ništa.

da, upisati ,točno.


Točka 2.)

Povećanje temeljnog kapitala Društva provest će se izdavanjem najviše 29.832.080 (dvadeset devet milijuna osamsto trideset dvije tisuće osamdeset) redovnih dionica na ime,


@HAJDIN

Pa,onda je bolje upisati,pa dug prodati za recimo 5,55 kuna nego imati ništa.
..A još bolje je kupiti po 2,++ i prodati po 6kn….ili ja neznam računati[emo_cool]


Ja sam mislio i govorim o vjerovnicima.A slažem se kupiti po 2 prodati po 6..

Na skupštini je vjerojatno pitano kada kreću s poslovanjem,sumnjam da će se još dugo čekati, ne zbog nas, mi smo sitni, nego zbog ovih što kupuju po 10 kuna, a onda ide tamo gdje treba

@Fedor19
očito se čeka izjava od GF- onda je redoslijed jasan.

Nakon današnje skupštine,nema razloga za čekanje.

Kolega ne kupuju oni dionice.Oni ih mjenjaju za dug koji Magma ima prema vjerovnicima iz Tablice po cijeni od 10kn.

Pa da doita kupuju dionice po 10 kuna što mislite da li bi cijena bila bar 15 kuna ili sadašnjih 2,15? Ako ih već dobivaju po 10 očekuju da će ih moći i unovčiti barem s blagim minusom, zato očekujem skori početak rada

Kako to da nitko nije otišao na skupštinu danas?

New Report

Close