MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trguje se svaki dan. Jesen je tu. Možda bude puta 3 a možda…..nema možda, sve je dogovoreno u p.s.n. Lukeži pojačavaju pozicije.

Kolika je bila cijena dionice prije sklapanja PSN? [emo_naivan]

66 lipa…



Trguje se svaki dan. Jesen je tu. Možda bude puta 3 a možda…..nema možda, sve je dogovoreno u p.s.n. Lukeži pojačavaju pozicije.

Kolika je bila cijena dionice prije sklapanja PSN? [emo_naivan]
[/quote]

cca 2 kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Mislio sam na dan objave ročišta radi sklapanja PSN… Ako se ne varam cca 30.12.2013.

mislim da si u pravu.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bojim se da bi od 1 rujna dionica mogla biti 20 lipa posto se upisuje 29 mil.novih dionica.a neka veca vrijednost mozda za 10 tak godina

@hellboy007, ti si ovdje najobjektivniji [emo_smijeh], kad ti nešto kažeš, ja se prilikom k/p odmah toga pridržavam.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



@hellboy007
, ti si ovdje najobjektivniji [emo_smijeh], kad ti nešto kažeš, ja se prilikom k/p odmah toga pridržavam.
a sto se pravis englez?zar mislis da ce rasti nakon priljeva 29 mil.novih dionica.

ja sam ti iz oceanije .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Bojim se da bi od 1 rujna dionica mogla biti 20 lipa posto se upisuje 29 mil.novih dionica.a neka veca vrijednost mozda za 10 tak godina

Po kojoj vrijednosti će se upisivati nove dionica [emo_naivan]

Po nominalnoj vrijednosti od 10 kuna, tj za 100kn duga uključujući kamate 10 dionica se može upisati. Ali pitanje je koliko vjerovnika će uopće upisati dionice, ne zbog toga što po nečijem mišljenju ne vrijede ništa nego zbog toga što jako puno vjerovnika ima zanemariva i vjrojatno do današnjeg dana otpisana potraživanja ( npr. 100, 500, 2000 kn )

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=MGMA-R-A

Top-10

I dalje kupuje.

New Report

Close