MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opet 30000kn prometa[emo_zacudjen]….slučajnost ili netko kupuje oprezno da cijena ne odleti? Zašto bi odletjela prije 01.09 ??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


samo za kolegu kosor1-sutrašnji limiti trgovanja za dionicu magma.

mislio sam ti nešto odgovoriti, ali sam se preplašio te tvoje crne spammersko-drukerske mrtvačke glave [emo_zloban]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Opet 30000kn prometa[emo_zacudjen]….slučajnost ili netko kupuje oprezno da cijena ne odleti? Zašto bi odletjela prije 01.09 ??

ekipa pažljivo skuplja



samo za kolegu kosor1-sutrašnji limiti trgovanja za dionicu magma.

mislio sam ti nešto odgovoriti, ali sam se preplašio te tvoje crne spammersko-drukerske mrtvačke glave [emo_zloban]
[/quote]

nemaš bojazni ,razgovaramo malo uz šalu.

Top 10 podebljao za još 8000 komada. Da uletim…
[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne mogu shvatiti da netko danas, uz istu cijenu INGRE i MAGME, razmišlja o kupnji i čak kupuje magmu po 2 kn?!!? firmu koja ništa ne radi i koja zapravo nema ništa osim maštarija o 3D printanju??!? [emo_zacudjen]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Ne mogu ni ja ali izgleda da i ostalih 96% ne može shvatiti. Po meni ni jedna ni druga.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


ne mogu shvatiti da netko danas, uz istu cijenu INGRE i MAGME, razmišlja o kupnji i čak kupuje magmu po 2 kn?!!? firmu koja ništa ne radi i koja zapravo nema ništa osim maštarija o 3D printanju??!? [emo_zacudjen]

razlog leži u tome ,što se očekuje objava početka rada za Magmu -01.09.2014 godine, i svi tipuju na određeni rast cjene dionica u vremenu od tjedan-dva.

A što se tiče ingre , isti slučaj kada se iskristalizira situacija sa PSN u 10-11 mjesecu .2014.

bez nagovora na kupnju ili prodaju.


razlog leži u tome ,što se očekuje objava početka rada za Magmu -01.09.2014 godine

kako sad to? pa najava je bila za 01.07….pa za 01.08….nije vrag da će opet biti odgoda na 01.10.??[emo_zacudjen]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


…razlog leži u tome ,što se očekuje objava početka rada za Magmu -01.09.2014…

Je li pocimaju radit ujutro ili popodne 1.9.2014.??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Neznam ,pošaljite email, GF-pa njega pitajte .

Trguje se svaki dan. Jesen je tu. Možda bude puta 3 a možda…..nema možda, sve je dogovoreno u p.s.n. Lukeži pojačavaju pozicije.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close