MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaki dan 30000kn prometa na Magmi[emo_ooooo] Nitko ne spominje članak, mislim u Jutarnjem prošli tjedan.

očito se skuplja u miru i lagano čisti ask.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=MGMA-R-A

lijepo i graf izgleda ,lagani svakodnevni rast.

Dnevni limiti trgovanja

Razred 2
Prosječna 1,99
Minimalna 1,69
Maksimalna 2,29

Top10 bogatiji za 2000kom.

Ovdje se definitivno nešto kuha. Ali vjerovati Fižuliću??? Sad ćemo, samo što nismo, evo 01.08….ma ne 01.09…..pa na jesen!?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Top10 bogatiji za 2000kom.

“velika” investicija od niti 4.000 kn…smijurija

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Nekima kolegama oćito nije u interesu da dionica raste,trabunjaju jedno te isto samo da pada i da jeftino dokupljuju.Nema problema i ja bih volio da pada da još više dokupim.Iz aviona se vidi da se približava deveti mjesec i da se dobro drži unatoć vanjskim kretanjima.


Ovdje se definitivno nešto kuha.

kuha se jedino to da ekipa koja je ovdje zaglibila pokušava dići cijenu na 2-2,10 kn pa se ovdje iskrcati s nulom. no sumnjam da će im to uspjeti prije nego sve ovo ode u bezdan i bude delistirano [emo_vrtimise][emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


Ovdje se definitivno nešto kuha. Ali vjerovati Fižuliću??? Sad ćemo, samo što nismo, evo 01.08….ma ne 01.09…..pa na jesen!?

Vidjeti ćemo ubrzo što se kuha ,i što će biti 01.09.2014.



Ovdje se definitivno nešto kuha.

kuha se jedino to da ekipa koja je ovdje zaglibila pokušava dići cijenu na 2-2,10 kn pa se ovdje iskrcati s nulom. no sumnjam da će im to uspjeti prije nego sve ovo ode u bezdan i bude delistirano [emo_vrtimise][emo_palacd]
[/quote]

evo već je na 2,07 kn,kada će iskrcavanje ??


Iz aviona se vidi da se približava deveti mjesec

za to vidjeti dovoljan je kalendar! [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Iz aviona se vidi da se približava deveti mjesec

za to vidjeti dovoljan je kalendar! [emo_palacd]
[/quote]

vidi vraga , -2,14 , kosor što se događa ,vi krenuli u kupnju??

samo za kolegu kosor1-sutrašnji limiti trgovanja za dionicu magma.

Dnevni limiti trgovanja

Razred 2
Prosječna 2,09
Minimalna 1,78
Maksimalna 2,40

New Report

Close