MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kad krene trgovanje , nije problem.
Čekam objave

objavljen je… stečaj DIOKI-a
objavljen je delisting Dioki-a…sa burze
objavljen je ….game over Diokia….pametnima više nego dosta!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Čekaj magare da trava naraste, trava narasla, a magare krepalo.

Ima li kakvih promjena.Tko je kupovao ili prodavao ovih dana.

Danas je bilo jako zanimljivo.Crobexi u padu več par dana Magma ide gore.Strane burze jutros u padu magma se drži.Evo sad gledam američku burzu u plusu 1.13
sap 500.Što li će biti do godišnje skupštine samo razmišljam.


Evo sad gledam američku burzu u plusu 1.13
sap 500.

pa indexi vani padaju već 15 dana! pogledaj gdje su bili nedavno, a gdje su sada! DAX je bio na 10.050 bodova, sad je zveknuo na jadnih 9000, s time da se tržio u petak na skoro 8900! normalno da sad dođe do nekog manjeg odbijanca…no kakve sve to veze ima s magmom, firmom koja još postoji samo na papiru i u vječitim nadama osiromašenih dioničara?!?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor, trabunjaš . ako sam je kupovao na 1,7, , a sad je na cca 2,00 kn , o kojem papiru ti to govoriš i kakvim vječitim nadama osiromašenih dioničara??!! .ovdje ima lijepe zarade . a sad ako si je kupovao na puno većim razinama , tebi je to ne papir, nego hartija.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


@kosor, trabunjaš . ako sam je kupovao na 1,7, , a sad je na cca 2,00 kn , o kojem papiru ti to govoriš i kakvim vječitim nadama osiromašenih dioničara??!! .ovdje ima lijepe zarade . a sad ako si je kupovao na puno većim razinama , tebi je to ne papir, nego hartija.

samo ti laži i navlači forumaše, isto si pisao kao je bila na 5 kn….ali kad ovo pukne kao DIOKI i ode u stečaj, bit će suza i plača prevarenih malih ulagača [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Jadan je onaj kojeg rasprava na ovom forumu može na nešto navući… taj i treba izgubiti svoj novac [emo_smijeh]. Umjesto da razmjenjujemo informacije i bavimo se perspektivom pojedinih dionica, ovdje se samo druka… Ali zapamtite jednu uzrečicu, a glasi ovako: Dok psi laju, karavane prolaze [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]



@kosor, trabunjaš . ako sam je kupovao na 1,7, , a sad je na cca 2,00 kn , o kojem papiru ti to govoriš i kakvim vječitim nadama osiromašenih dioničara??!! .ovdje ima lijepe zarade . a sad ako si je kupovao na puno većim razinama , tebi je to ne papir, nego hartija.

samo ti laži i navlači forumaše, isto si pisao kao je bila na 5 kn….ali kad ovo pukne kao DIOKI i ode u stečaj, bit će suza i plača prevarenih malih ulagača [emo_palacd]
[/quote]

nemoj zamjerit, ali izgubio si malo kompas….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Jadan je onaj kojeg rasprava na ovom forumu može na nešto navući… taj i treba izgubiti svoj novac [emo_smijeh]. Umjesto da razmjenjujemo informacije i bavimo se perspektivom pojedinih dionica, ovdje se samo druka… Ali zapamtite jednu uzrečicu, a glasi ovako: Dok psi laju, karavane prolaze [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

“Jadan je onaj kojeg rasprava na ovom forumu može na nešto navući..”
slažem se s ovim Luki.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

važan je monitor i događanje na TK, forum je mjesto gdje se može razmijeniti mišljenje ili pročitati neke tekstove, posvećivati preveliku pažnju tome je bespredmetno.

Svaki dan 30000kn prometa na Magmi[emo_ooooo] Nitko ne spominje članak, mislim u Jutarnjem prošli tjedan.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close