MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je lacoste10. koliko vidim , većina ne želi , jer očekuje ovdje dobar rast .interesira me jesu li lukeži što kupovali u zadnje vrijeme , ima li tko info?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

1.9. je zakazana Glavna skupština društva, a ne početak prodaje artikala putem web stranice likefigures.com ( STL files ). Te dvije stvari ne treba povezivati… S tim da sam sada sve uvjereniji u pozitivan rasplet ove zanimljive priče, međutim ne i za one koji su kupovali ovu dionicu u rasponu 250 – 300 kn kao da sutra ne postoji… Oni će se morati još načekati, i to eventualno ako uopće dočekaju. Radije se posvetiti nekim novim dionicama za koje je očigledno da imaju potencijal rasta x5 nego gubiti vrijeme na magminom forumu i drukati u prazno jer očito je da ne pali… A neki su i nestali s ovog foruma ili samo promijenili nick [emo_namigusa]


tako je lacoste10. koliko vidim , većina ne želi , jer očekuje ovdje dobar rast .interesira me jesu li lukeži što kupovali u zadnje vrijeme , ima li tko info?

Vidjeti ćemo stanje sutra na večer

Ne treba tako gledati, možda netko kupuje na skrbničke račune koji ne moraju biti u TOP 10…

Potencijal rasta faktor x 5 je najizvjesniji ovdje iako ima prilika na ino burzama.

Pričekajmo godinu dana pa ćemo biti pametniji.

Sretno svima.

Kvota 300 je nedostižna u ovome trenutku ali za 10 godina je nepredvidiva.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Fortuna – potpisujem post…


Pričekajmo godinu dana pa ćemo biti pametniji.

godinu dana?! nisam siguran da će magma još postojati za godinu dana! [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Pričekajmo godinu dana pa ćemo biti pametniji.

godinu dana?! nisam siguran da će magma još postojati za godinu dana! [emo_zacudjen]
[/quote]

a što se vi brinete zbog toga, ionako nemate dionice.

Ovi šuplji komentari su mi najjači.


Ovi šuplji komentari su mi najjači.

hohoho, javio se lumen koji se trpao diokiem na 20 kn i mjesecima nagovarao i ostale forumaše na kupnju! [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Ovi šuplji komentari su mi najjači.

hohoho, javio se lumen koji se trpao diokiem na 20 kn i mjesecima nagovarao i ostale forumaše na kupnju! [emo_smijeh]
[/quote]

prati kako se skuplja potreban broj dionica ,prije rasta.

Dnevni limiti trgovanja

Razred 2
Prosječna 1,97
Minimalna 1,67
Maksimalna 2,27

Lacoste
Koliki je dnevni limit trgovanja na Diokiju? Čudno je da ga više ne stavljaš 🙂


Lacoste
Koliki je dnevni limit trgovanja na Diokiju? Čudno je da ga više ne stavljaš 🙂

kad krene trgovanje , nije problem.
Čekam objave

New Report

Close