MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo vi pričajte ,

može li ovdje biti ponovo PSN? ili odmah stečaj?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ovdje jedino sto moze biti je stecaj.


može li ovdje biti ponovo PSN? ili odmah stečaj?

samo čekaj,skužit ćete na 4-5 kn, kamo ide.

http://limun.hr/main.aspx?id=1009301


samo čekaj,skužit ćete na 4-5 kn, kamo ide.

tako si mudrovao i na Diokiu dok nije otišao u stečaj pa potom bio delistiran sa burze…isti scenarij izvjestan je i ovdje, a ti nam na ZSE dođeš kao nekakav “stečaj indikator” za dionice na kojima drukaš [emo_zacudjen]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

što se tiče DIOKIa, neka objave koja potraživanja su otkupljena ,pa da vidimo dali još uvjek postoji razlog za nastavak stečaja , a što se tiče magme, vrijeme u idućih mjesec,dva će pokazati tko je u pravu.

čemu žurba , za 01.09.2014 je najavljen početak rada.

Početak rada je najavljen prvo za početak ljeta, nakon toga 1.8. i sada imamo samo uskoro. Odustali su od davanja točnih datuma

tako je . bilo je prvo 1.6, pa 1.8, pa sada 1.9 , pa ……?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Imam 10.000 komada i sad samo gledam kako sadnica raste.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

gledam malo stanje na kupnji, raste, i to je dobro .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

tko želi prodati ,ima lijepe količine na bidu.

New Report

Close