MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo malo veće prodaje na 2kn…količinski veće, realno to nije neki novac

Što ste nestrpljivi. Kao da je problem pričekati jesen.

Do skupštine ništa značajno se neće dogoditi.

Ovo je preozbiljan projekt da ne bi zaživio.

Mrzitelji ove vrijednosnice i dotičnog gospodina mogu iskaljivati bijes na forumu ali to neće riješiti njihove gubitke.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Što ste nestrpljivi. Kao da je problem pričekati jesen.

ovdje ni nema drugog izbora nego čekati…čekati…čekati

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Evo danas sam probao kupiti 7000 kom.ali nisam uspio.Netko me je pretekao i opalio po prodaji i eto +10%.Netko je lijepo napisao:Sa desetak tisuća evo nas nazad na 2kune kako je Magmu netko zarokao sa malim prometom tako će se i vratiti sa malim prometom???

Danas se netko poigrao.

Ja sam se igrao sa cijenom ponude,ali sam ozbiljno bio na prvom mjestu na kupnji ali nisam htio lupiti po prodaji.

danas je novi dan[emo_smijesak]


Ja sam se igrao sa cijenom ponude,ali sam ozbiljno bio na prvom mjestu na kupnji ali nisam htio lupiti po prodaji.

Kada ovi kreću
1)1. kolovoza 2014
2)1. rujna 2014

Ovo je preozbiljan projekt da ne bi zaživio.

je, projekt je zbilja ozbiljan, nema šta…


Kada ovi kreću
1)1. kolovoza 2014
2)1. rujna 2014

trebalo bi 1.8.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

1.8.2020

što je razlog rasta cjene??

Nešto objavljeno ??

New Report

Close