MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je dio one obavijesti o otpuštanju dionica…čini mi se da je spominjana i Biserka


PREININGER FIŽULIĆ BISERKA -62.121


čini mi se da su ovdje dobre vijesti dostigle vrhunac i da od toga svega nece biti nista

pogrešno.
ovdje se tek čekaju vijesti i to za par dana kako je najavio g.f.ili će biti ogroman rast ili pad , nema sredine.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ovdje se tek čekaju vijesti i to za par dana kako je najavio g.f.ili će biti ogroman rast ili pad , nema sredine.

ne zaboravimo ni upis novih dionica vjerovnicima od kojih će mnogi vjerojatno jedva čekati prodati da dođu do keša

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

tako je bilo govora i na dlkv , pa pogledaj što se događa

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


tako je bilo govora i na dlkv , pa pogledaj što se događa

kod DLKV su 2 bitne razlike u odnosu na MAGMU:
1. tamo se dobivaju dionice za keš (po 10 kn komad), a ne za dug kao ovdje koji vjerovnici nisu imali od čega naplatiti
2. na DLKV tek ide dokap, tj. nitko još nema nove dionice po 10 kn, ali vidjet ćeš što će se tamo dogoditi kad kupci dionica po 10 kn dobiju pravo raspolaganja istima

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

točno.ali ako se sjećaš kad je tek objavljena informacija oko dlkv , većina je očekivala velik pad dionice što se nije dogodilo. burza je nepredvidljiva , često daleko od logike

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


točno.ali ako se sjećaš kad je tek objavljena informacija oko dlkv , većina je očekivala velik pad dionice što se nije dogodilo. burza je nepredvidljiva , često daleko od logike

pad se dogodio zbog gubitka prava na dokap, sa 25 na 19 kn…a sljedeći pad bit će sličan kad dođu nove dionice za koje sada traje upis po 10 kn

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

ovo je friško http://likefigures.com/ iako još očito nije gotovo…..do prije par dana ova domena nije bila aktivna…


ovo je friško http://likefigures.com/ iako još očito nije gotovo…..do prije par dana ova domena nije bila aktivna…

Pazi, ako firma koja ima nedovršenu veb-stranicu vrijedi sto milijuna kuna, koliko će tek vrijediti kad je dovrše, pola milijarde, milijardu?!

bumo vidli…
inače fascinantno je kako “ekipa” na hrpu tema na svaki negativni ili sarkastični post skače s 100tkom [emo_smijeh]

[/quote]

Pazi, ako firma koja ima nedovršenu veb-stranicu vrijedi sto milijuna kuna, koliko će tek vrijediti kad je dovrše, pola milijarde, milijardu?!
[/quote]

Magma na udaru nezakonitih blokada, moguća i tužba

Ipak sve kreće 1.kolovoza (prodaja preko weba).

Skupština 1. rujna.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

New Report

Close