MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zse.hr/userdocsimages/god_upit/MGMA_god_upit_2013_HR.xlsx

9. 83000
10. 76000

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


..multifunkcionalnoj web stranici sa sigurnosnim postavkama.

kakva je bogati ta?

totalno suprotno od onoga sto sam ocekivao.. ocekivao sam da ce bez novih vijesti magma lagano padati do objave, ali evo bio sam u krivu.. jedan od rijetkih trenutaka kad mi je drago sto sam u krivu..

U priopćenju uprave povodom objave godišnjeg izvještaja 31.03.2014. na ZSE, jasno je naznačeno da su “odabrani” licencni partneri, međutim detalji se ne spominju…

Netko se opet malo zaigrao.
Tipujem na jednog ulagača koji je odlučio svoje frustracije uzdanicama liječiti na raznoraznim dionicama slučajnim odabirom, i to sve u cilju da malo isprovocira špekulante raznim manevrima.
Tko ne bude oprezan, dobit će po prstićima. [emo_smijesak]

9. LUKEŽ FLORIJAN (48766492390) 86.000 +3000

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ima nešto u tom Florijanu…pozitivan duh, svakako.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Florijan sa jučerašnjim stanjem u Top 10 ima 90000.Jako pozitivno.

ma ja mislim da ti ljudi Magmu kupuju samo da sve ostale prevare i navuku [emo_smijeh]…

Jel` ti to ozbiljno?

Nitko tko imalo ozbiljno shvaća investiranje ne kupuje Magmu…..to je bar jasno.

New Report

Close