MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Predrag, dobro nam došao ! [emo_namigusa]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

bembo, na ovaj tvoj komentar se čovjek samo može dobro nasmijati.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Mislim da ne bilo na odmet malo podignuti ljestvicu komunikacije na ovom forumu zato što je ovdje očito obostrano drukanje, a cijena dionice je stabilna na cca. 2,20 kn već danima, samo što nema euforije ni pesimizma već se čekaju nove informacije o poslovanju Magme. Smatram da bi saznavanje što većeg broja potencijalno važnih informacija za kretanje cijene dionice Magme bilo od puno veće važnosti od svakodnevnog očito bezuspješnog drukanja na ovom forumu.

lacoste 10

Cijenim Vaš pristup i način razmišljanja.
Bitno je da i putem ovog foruma osiguramo potencijalnim investitorima što točnije i kvalitetnije informacije. Naravno, koliko smo to u mogućnosti, te da razmjenjujemo mišljenja na razini.

Može li netko objasniti zašto raste svaki dan pomalo?


Može li netko objasniti zašto raste svaki dan pomalo?

Zato što kupuje profesionalac,kupi svaki dan količinu a ne zadiže cijenu i vjerovatno zna kad će objava od strane Magme o potpisanim licencijama,pretpostavljam da kupuje ovaj Goran ,koji bio pod Hitom,sad je razlomio paket na dva dijela,kao da je Hita izašla,da stvori paniku među malim igračima,pa pogledaj prijašnje postove,čovjek je na burzi najmanje od 2004,ima puno iskustva i to se vidi po laganom akumliranju bez rasta cijene,svaka mu čast…
Ovaj tekst nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju

netko je ovdje rekao kako ima ili je vidio kompletan popis dioničara (dublje od TOP 10) bilo bi to zgodno vidjeti jer ovo oko Hitinog računa je još uvijek prilično mutno…



Može li netko objasniti zašto raste svaki dan pomalo?

Zato što kupuje profesionalac,kupi svaki dan količinu a ne zadiže cijenu i vjerovatno zna kad će objava od strane Magme o potpisanim licencijama,pretpostavljam da kupuje ovaj Goran ,koji bio pod Hitom,sad je razlomio paket na dva dijela,kao da je Hita izašla,da stvori paniku među malim igračima,pa pogledaj prijašnje postove,čovjek je na burzi najmanje od 2004,ima puno iskustva i to se vidi po laganom akumliranju bez rasta cijene,svaka mu čast…
Ovaj tekst nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju
[/quote]
Hvala to sam i sam znao. Mislio sam na kolege sa foruma tehničare da stave graf pa da ga objasne pošto sam ranije spomenuo da ovdje TA baš ne pomaže puno al možda i griješim svatko može pogriješiti.
Nije nagovor na kupnju ni prodaju.

Haha odmah 2800 kom pljus po bidu haha.
[emo_smijeh]

U jednom danu (mislim da je to 10.02.) HITA skr. je prodao 35000 komada što odgovara prometu od oko 77.000kn.

Prometi prošlih nekoliko dana:
10.02 – 4000kn
11.02 – 24000kn
12.02 – 58000kn
13.02 – 20000kn

Dakle, prodano je izvan redovnog režima. Zaključite sami…

Član od: 27.12.2004.
Poruka: 118
Default Odgovor na: Gospodarsko kreditna banka – GKBA
Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira GKBA-P-A
Stanje na dan: 20.10.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
VENETO BANCA MONTEBELLUNA, ITALIJA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
I.C.F. D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
I.C.F. D.O.O./RAJKO MALOJČIĆ ZAGREB, HRVATSKA
ROJC BORUT LJUBLJANA, SLOVENIJA
MIJOVIĆ BRANKO ZAGREB, HRVATSKA
GOJKOVIĆ ŽELJKO ZAGREB, HRVATSKA
PELKO ŽELJKO OROSLAVJE, HRVATSKA
NOVAČIĆ PREDRAG ZAGREB, HRVATSKA

Pa normalno,tip je iskusan igrač,zna on kako se koriste skrbinički dok se skuplja količina,pa na burzi je od 2004,evo ga ovdje među prvih deset Gospodarsko Kreditne Banke iz 2006,kockar?? ili dobro upućen stari lisac..


U jednom danu (mislim da je to 10.02.) HITA skr. je prodao 35000 komada što odgovara prometu od oko 77.000kn.

Prometi prošlih nekoliko dana:
10.02 – 4000kn
11.02 – 24000kn
12.02 – 58000kn
13.02 – 20000kn

Dakle, prodano je izvan redovnog režima. Zaključite sami…

Član od: 27.12.2004.
Poruka: 118
Default Odgovor na: Gospodarsko kreditna banka – GKBA
Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira GKBA-P-A
Stanje na dan: 20.10.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
VENETO BANCA MONTEBELLUNA, ITALIJA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
I.C.F. D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
I.C.F. D.O.O./RAJKO MALOJČIĆ ZAGREB, HRVATSKA
ROJC BORUT LJUBLJANA, SLOVENIJA
MIJOVIĆ BRANKO ZAGREB, HRVATSKA
GOJKOVIĆ ŽELJKO ZAGREB, HRVATSKA
PELKO ŽELJKO OROSLAVJE, HRVATSKA
NOVAČIĆ PREDRAG ZAGREB, HRVATSKA

Pa normalno,tip je iskusan igrač,zna on kako se koriste skrbinički dok se skuplja količina,pa na burzi je od 2004,evo ga ovdje među prvih deset Gospodarsko Kreditne Banke iz 2006,kockar?? ili dobro upućen stari lisac..


[/quote]
To je samao prebačeno sa skrbi Hite na ime,ništa tu nije prodavano,al bi ti da želiš prodati izložio vidljivu veliku količinu na prodaju,tip hoće jeftinije da kupuje,to se vidi iz aviona..
Tekst nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju..

od kud ti info da je Hita prodala 35000 komada u jednom danu?


U jednom danu (mislim da je to 10.02.) HITA skr. je prodao 35000 komada što odgovara prometu od oko 77.000kn.

New Report

Close