MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

može li mi netko reći koliko sada ima dionica MAGME i koliko će ih uskoro biti izdano temeljem PSN??
hvala

@ma kog to boli briga….:D



Drago mi je da želiš kupovati Magmu,ali sa tvojim,šta je pisac htio reći komentarima, sigurno nečeš učinit svoju kupnju jeftinijom..

ne bi ju uzeo ni da se besplatno dijeli. to ti garantiram.
[/quote]
Sad sam siguran da ti kupuješ ovih dana.


može li mi netko reći koliko sada ima dionica MAGME i koliko će ih uskoro biti izdano temeljem PSN??
hvala

Nije bitno koliko će ih se izdat,već da će biti upisane po 10 kn,pa ti vidi koliko taj dokap povećava tvoju vrijednost,ako je ti uzimaš po 2,2 cca..


Nije bitno koliko će ih se izdat,već da će biti upisane po 10 kn

koga briga što će biti upisane po 10 kn kad je to zakonski minimum po kojem su to formalno mogli napraviti! da je bilo zakonski moguće po 1 kn, bilo bi upisano po 1kn jer nitko nije uplatio niti 1 kn keša na ime tog pretvaranja dugova u dionice!


pa ti vidi koliko taj dokap povećava tvoju vrijednost,ako je ti uzimaš po 2,2 cca..

daj mi molim te objasni kako bi to meni bila vrijednost povećana ako ja kupim po 2 kn, a oni dobiju preko 40.000.000 novih dionica kojih prije nije bilo, bez da su dali 1 kn keša u firmu?!?!? [emo_zacudjen]



Nije bitno koliko će ih se izdat,već da će biti upisane po 10 kn

koga briga što će biti upisane po 10 kn kad je to zakonski minimum po kojem su to formalno mogli napraviti! da je bilo zakonski moguće po 1 kn, bilo bi upisano po 1kn jer nitko nije uplatio niti 1 kn keša na ime tog pretvaranja dugova u dionice!


pa ti vidi koliko taj dokap povećava tvoju vrijednost,ako je ti uzimaš po 2,2 cca..

daj mi molim te objasni kako bi to meni bila vrijednost povećana ako ja kupim po 2 kn, a oni dobiju preko 40.000.000 novih dionica kojih prije nije bilo, bez da su dali 1 kn keša u firmu?!?!? [emo_zacudjen]
[/quote]

Pa dug je isto keš samo nije gotovina već potraživanje,temeljni kapital će biti povećan,iz osnove računovodstva bi trabao znati šta je aktiva i pasiva,tj dug koji je u stvari nenaplaćen novac,postaje temeljni kapital,i recimo sad npr,Magma završi godinu sa gubitkom,može taj gubitak knjižiti na račun novog temeljnog kapitala,jer taj dokap nije fiktivan i umjesto u gotovini,izvršen je pretvaranjem potraživanja u dionice i to po 10 kn.. a t ih možeš kupiti po cca 2,2 kn.

Sad sam siguran da ti kupuješ ovih dana.

paranoja nije dobra kod ulaganja u dionice, a ni opcenito


… taj dokap nije fiktivan i umjesto u gotovini,izvršen je pretvaranjem potraživanja u dionice

kako nije fiktivan kad nije ušla niti 1 kn keša u firmu? umjesto nepostojećeg novca koji je ispario izdaje se preko 40 milijuna dionica koje nisu pokrivene nikakvom vrijednošću i to tebi nije fiktivno?!
osim toga, dug kao takav vjerovnici nisu mogli prodavati na ZSE i rušiti cijenu dionice, a kad uskoro izdaju novih 40.000.000 dionica i počnu ih rasprodavati na burzi vrlo je izgledno da će cijena pasti debelo ispod 1 kn

kupnja nije nešto, ali izgleda da više nitko i ne prodaje jeftinije….bumo vidli hoće li ovaj Hita skrbnički dizati ljestvicu ili će po sitno skupljati koliko ide

kako nije fiktivan kad nije ušla niti 1 kn keša u firmu? umjesto nepostojećeg novca koji je ispario izdaje se preko 40 milijuna dionica koje nisu pokrivene nikakvom vrijednošću i to tebi nije fiktivno?!

prijatelju, kupovanje dionica magme je trenutačno kupovina magminog duga po približno 5 puta nižoj cijeni. dug nije fiktivan, pitanje je samo da li je naplativ. A što se tiče vrijednosti – to je relativna stvar. Uzmi npr. Facebook i njegovu burzovnu cijenu i koliko je od toga u biti realno pokriveno…

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.



… taj dokap nije fiktivan i umjesto u gotovini,izvršen je pretvaranjem potraživanja u dionice

kako nije fiktivan kad nije ušla niti 1 kn keša u firmu? umjesto nepostojećeg novca koji je ispario izdaje se preko 40 milijuna dionica koje nisu pokrivene nikakvom vrijednošću i to tebi nije fiktivno?!
osim toga, dug kao takav vjerovnici nisu mogli prodavati na ZSE i rušiti cijenu dionice, a kad uskoro izdaju novih 40.000.000 dionica i počnu ih rasprodavati na burzi vrlo je izgledno da će cijena pasti debelo ispod 1 kn
[/quote]
Ali se zaboravlja da je minimum po kojoj mora ići 10 kn

使用を信頼し、あなた自身の能力の


kupnja nije nešto, ali izgleda da više nitko i ne prodaje jeftinije….bumo vidli hoće li ovaj Hita skrbnički dizati ljestvicu ili će po sitno skupljati koliko ide

ovaj skrbnički je počeo akumulaciju ,od vremena kad je bila 3 kn,a kaka se da prijemiti nastavio svaki dan akumulirati.

A to se lijepo vidi iz priložene tabele.
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=MGMA-R-A

New Report

Close