MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolege

zašto mislite da je kupac (uvijek) pametniji od prodavača. imam od svih predstečajuša malo, toliko to da se igram. za veće novce….. hvala.

Pitanje je samo dali ce uspijeti prodati skuplje i naci naivce kojima ce to biti jeftino.Ne radite drame oko 20,000e.Ako nemate doma bar 200,000e viska okanite se burze i krenite raditi.Necete tu zaraditi nista preko noci i prestanite sanjati o nekakvi nerealnim postocima rasta.Sve u svoje vrijeme.Ps da je taj znao sta radi ne bi sad bio u debelom minusu…

PA KAKVE VEZE IMA TO? zakaj bi onaj (po vama ) gluplji koji je prodao, bio gluplji od onog koji je kupio? ili je gluplji onaj koji je kupio?

Zato jer je u tome poanta svega,samo trebate naci “glupljeg” od vas koji ce vase bezvrijedne papirice platiti skuplje nego sto ste vi platili.Nebitno koja je to dionica.Dali se mogu promijeniti cinjenice u skorijoj buducnosti da ce doci do toga kako ce netko biti spreman platiti ovo “skuplje” i nadati se da ce to prodati jos skuplje??ps. osobno smatram da hoce,ljudi ce ovo kupovati skuplje jer jednostavno ova dionica im daje nadu neke enormne zarade koju naravno nece nikada vidjeti,makar ne u skorijoj buducnosti.Naravno ni jedan ozbiljniji investitor ovo nece kupovati u nekoj vecoj kolicini,mozda malo onako za se zaigrati dok mu siguran porfolio lagano zaradjuje.Nemam dionice magme

išao sam sad pogledati stranicu Magme i ne znam je li bilo govora o tome al na stranici pod obavijetima o PSN stoji poziv bivšim zaposlenicima o povratu tražbina…također i link na likefigure.com
isprike ako je to već netko postao ili se pričalo o tome

http://magma.hr/#page-4

išao sam sad pogledati stranicu Magme i ne znam je li bilo govora o tome al na stranici pod obavijetima o PSN stoji poziv bivšim zaposlenicima o povratu tražbina…također i link na likefigure.com
isprike ako je to već netko postao ili se pričalo o tome

http://magma.hr/#page-4

Tu pise o likefigures ali se jos nemogu naruciti figure/igracke

išao sam sad pogledati stranicu Magme i ne znam je li bilo govora o tome al na stranici pod obavijetima o PSN stoji poziv bivšim zaposlenicima o povratu tražbina…također i link na likefigure.com
isprike ako je to već netko postao ili se pričalo o tome

http://magma.hr/#page-4

Imate na toj stranici i link za poslovna izvješća, pa si pogledajte koliki im je prihod ove godine…

1100000000 bespovratnih poticaja za poduzetnistvo


takvi nisu kockari , nego ulažu svoj novac očekujući bolje sutra u kratkom roku.

Ovo boldano je definicija kockara.

poduzetnicki impuls krece vec u veljaci, a nas gazda, posto je dobar sa vladajucom garniturom sigurno ce nesto dobiti


poduzetnicki impuls krece vec u veljaci, a nas gazda, posto je dobar sa vladajucom garniturom sigurno ce nesto dobiti

Ako mislite da se politika vodi na taj način, gadno se varate. S vladajućima možete biti dobri na dva načina – da im donirate novac ili da zapošljavate njihov kadar. A Fižulić nema resursa ni za jedno ni za drugo.

Koje gluposti se ovdje pišu to je nevjerojatno.
A ovo sa top10 pa neko je ušao sa 140.000 kn znam da oni koji imaju portfelje od 15.000kn smatraju to velikim iznosom ali molim vas mućnite malo glavom.
Odnosno radite što hoćete.

AFRIČKA ŠLJIVA- NE PADA! ŽENE ZNAJU!

New Report

Close