MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne znam o kakvoj se ovdje blokadi govori.
btw, provjerio : "Subjekt nije u blokadi " .

onda im je odblokiran račun,može link…

Fižulić je živi dokaz da Hrvati teško podnose uspjeh, a kamoli neuspjeh


ne znam o kakvoj se ovdje blokadi govori.
btw, provjerio : "Subjekt nije u blokadi " .

deblokada ide praktički automatski nakon prihvaćanja PSN, tako da je moguće da je račun već deblokiran… no to je irelevantno jer magma i tako ne radi ništa da bi bilo prometa na tom računu…
za posao sa 3D printerima tek treba od nekoga dobiti kredit da bi išta mogla početi raditi, a to je puno bitnije pitanje na kojeg nema nikakvog odgovora jer banke su već gadno popušile s magmom i jako teško će se neka opet usuditi riskirati svoj novac

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Nemoš dokupit na 2,35 zašto? eto jurtos i sad nemoš, i šta sad a možda ću ostatak moć prodat skuplje.ps kupovao sam prvi dan rasta među prvima tako da ako ima dušebrižnika neka se nesekiraju još sam debelo u plusu.
[emo_namigusa]


@lacoste , evo info.

Zahvaljujem,sa 24.01.2014 subjekt nije u blokadi,zašto nema objave na ZSE??


Fižulić je živi dokaz da Hrvati teško podnose uspjeh

uspjeh?
stotine milijuna kuna koje su fondovi i ulagači izgubili na ovoj dionici tebi su uspjeh?!??! [emo_ljut][emo_palacd]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

a tko kaže da su bili u blokadi…oni bi trebali biti odblokirani čim im je prihvaćen zahtjev za PSN…znači negdje sredinom 2013.



@lacoste , evo info.

Zahvaljujem,sa 24.01.2014 subjekt nije u blokadi,zašto nema objave na ZSE??
[/quote]

šta mislite oće li ovaj danas ubost ovih 41000 na 0,35 ,hahaha aj dobro može i tako.

@wlado

isto vrijedi i za ovog “plašljivca” s 10000kom prvo na 2,50 p ana 2,54

a ova “lažna” kupnja sa 43.000 kom ispred koje je na bidu cijelih 10.000 kn..ne kom [emo_smijeh]


šta mislite oće li ovaj danas ubost ovih 41000 na 0,35 ,hahaha aj dobro može i tako.

znam samo da sam danas pola trgovanja visoko na kupnji jedno vrijeme bio drugi po redu i niko neće prodati istina nije puno ali stavio sam namjerno da vidim hoće li a ono neće. Šta reć il se nikom neprodaje il su dionice u sigurnim rukama.a svi trube o padu.

očito se nismo razumjeli jer i ja mislim isto…pa evo ovaj s 46.000 kom je treći na kupnji a ispred njega je “cijelih” 3-4 tisuće komada pa je teško povjerovati da on samo glumi kupnju….vjerojatnije je da će se morati malo više popesti jer na ovim razinama izgleda trenutno više nema prodaje….

New Report

Close