MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel pratite ovog lažnog kupca sa 1000H i 10.000 kako je odmah pobjegao sa 2,65 kn čim mu se prodaja približila? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Upravo sam htio reć da igra vrlo riskantnu igru i da bi ga mogli poklopiti svaki čas, kad ono……[emo_smijeh]

a bogami i ovaj na asku stišće i bježi s h6000

pepe7

Eto sad smo vidjeli i lažnjak 6000H na prodaji, bježi glavom bez obzira.

Jel itko tu primijećuje kako je prodaja već skoro na 200k komada……od toga skoro pola do 3kn…..[emo_zacudjen][emo_vrtimise]

So far so good.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Cca 12000 komada po bidu, pa onda 1kom 20lipa gore po asku…..

Neka svatko sam zaključi kud ovo vodi…..[emo_palacd]

Nema novih dionica do Skupštine društva.

Trgovanje je otvoreno i transparentno.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Mislim da se čak ni naši investitori aktivisti koji su poprilično likvidni nebi ovdje usudili ići u forsirano dizanje cijene (kad bi bili dovoljno ludi da ovdje uloze i 1LP), a kamoli mali špekulantići sa kupovnom moći od po par tisuća komada…..

Treba jednostavno pustili ovu silnu prodaju da se ispuše, pa makar to bilo i nazad na 1KN ili nize….

svaka čast na informacijama da će dionica padati, ali činjenica je da je danas prosječna cijena kupovine na 2,77 kn, cca 270 000 kom. ovdje očekujem još barem jedan žestok udar do 3-ce .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

svaka čast na objašnjenju, ali koliko vidim nema velike prodaje na ovim razinama .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

znači realno bi ju volio tu negdje vidjeti pa kupiti…a ja stvarno mislio da si altruista pa pomažeš drugima [emo_smijeh]

Treba jednostavno pustili ovu silnu prodaju da se ispuše, pa makar to bilo i nazad na 1KN ili nize….

New Report

Close