MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

do 3 kn naslagalo se na prodaji skoro 30.000 dionica, a taj broj i dalje raste
jasno je što ovdje slijedi, držte gaće [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Kompletna kupnja su dvojica šminkera koji mole Boga da ih netko ne zahvati dok ne uvale svoje.[emo_smijeh]

Fond je OUT!

Ovdje dioničari ne moraju previše brinuti, mislim da će do kraja tjedna još uvijek biti iznad jedne kune, ako ne i do kraja mjeseca…

pa netko ovo konstantno skuplja…moje viđenje

A BALVANA!!! :) :) :)

U cijeloj priči G.F. se pokazao puno pragmatičnijim, pametnijim i lukavijim od svojih vjerovnika i drago mi je zbog toga. Reći ću i zašto…
Kada je počeo upozoravati (čak i javnost) što se događa sa tvrtkom, naišao je na veliko nerazumijevanje vjerovnika koji su time sami sebi pilili granu na kojoj su sjedili na način da su činili sve da tvrtka završi u stečaju. On je svojom snalažljivošću prolongirao stečaj do stupanja Zakona o P.S.N. na snagu.
Žalosno je da oni kojima bi trebalo biti najviše u interesu da Magma DD nastavi poslovanje kako bi vratili svoja potraživanja, čak i danas nakon okončanja P.S.N. jednim dijelom tuguju jer Magma nije završila u stečaju.
To me podsjeća na onu “Neka i meni i susjedu krepa krava, samo da je on nema!”

Ovo se zove bijeg u zadnji čas…..[emo_vrtimise]

Pa tko kupuje tolike dionice…..?!???

50.000 dionica na prodaji do 3 kn !!!
pa vi pjevajte borbene [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

pa fond dns mora izaći….haloooO!?!

Magma sklopila predstečajnu nagodbu

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijesak][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg]

Nemam magm ali neko vas očito demantira…Kupnja je prejaka..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close