MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde, molim te…..svima je jasno da je to mirovinac koji hoce uvalit brze bolje dok mu ne istekne vrijeme…..zato i pribjegava ovim jadnim metodama…..[emo_palacd]

izgleda da bi već danas mogla pasti brana na 3 kn [emo_smijesak]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

MF ovdje iskipava, a i glumi po potrebi kupca, no svjesni su da u svjetlu PSN mogu ovo iskipavati i preko 3kn…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

@nikolson
ako ne danas ,u jutro na otvaranju oko 9 i 15 minuta.


MF ovdje iskipava, a i glumi po potrebi kupca, no svjesni su da u svjetlu PSN mogu ovo iskipavati i preko 3kn…

griješiš, to im je zabranjeno

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ok, možda to netko obavlja za njih, pa u Hrv smo, ništa nije zabranjeno..nažalost

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

što god bilo, ja samo vidim da cijena svakog dana raste i raste. nakon ročišta ili vatromet ili potonuće. zasad mislim da je 60:40 za vatromet, isključivo radi poslovnog plana koji se doima kvalitetnim. Vidjet ćemo što će biti. Sudac će presuditi Magmi d.d.

...povijest se ponavlja...

RBA fond prodao 73.900 dionica Magme


Objavit će kad sve rasprodaju.

Koliko ja pratim rasprodali su do sada ukupno 120 800 komada. Vjerovatno i više samo još nije vidljivo.

što mislite, hoće li nakon ročišta potegnuti do 5 kuna barem? naravno, ako sudac odobri PSN, razumije se.

...povijest se ponavlja...

Izmedju 3,5 kn i 4,5 kn….da ovaj OMF ne rasprodaje, cijena bi vec bila na 4 kn…..ali on je vec skoro jednu trecinu rasprodao….


što mislite, hoće li nakon ročišta potegnuti do 5 kuna barem? naravno, ako sudac odobri PSN, razumije se.

Normalno da ide preko 5 ako odobri.. ne vidim nijedan razlog zasto ne jer od tog trenutka magma nastavlja sa radom..

New Report

Close