MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto je morao obavijestiti ?

jer je tako propisano…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@goblyn

… vidi! … kad se stave takvi nalozi automatski iskače ova poruka na ekranu: Cijena u nalogu uvelike se razlikuje od zadnje cijene, molimo provjerite je li došlo do zamjene cijene i količine. Ukoliko ipak želite zadati takav nalog molimo da nazovete brokere na broj 01/……. p.s. barem tako ide kod Pbz-investa … Pored toga kod njih ne prolaze nalozi ispod 1000kn!!!

jučer sam na htv 2 pogledao emisiju-razgovor sa gorankom fižulićem.lik zrači optimizmom, jako vjeruje u svoj novi proizvodni program i time uspješan oporavak.na mene je ostavio vrlo pozitivan dojam.to bi trebala biti neka nova magma.u razgovoru je vrlo sažet i razumljiv,a možda je sve to samo dobra gluma. prezentirao je neke igračkice iz 3d projekcije. ja za te meni gluposti ne bi dao ni lipe.cijena printera je od 500 dolara i naviše. preskupo.neću ulaziti u ovu dionicu, jer sam konzervativni ulagatelj ( bilanca stanja mi je zvijezda vodilja). previše je tu priče koju treba pratiti novac kojeg on nema.psn će vjerujem proći jer vjerovnicima ništa drugo i ne preostaje.ni kupnja na ovim razinama još neko vrijeme neće biti pogibeljna. sjetite se ptkm na 340, lplh na 140, blje na 120.sve je to bilo nedavno.

@autolik
… promašio si bit! 3d printanje je trend koji (kako i fižulić reče) će uzeti maha narednih 3-5 god kao i prije 15-god mobilna tel. I vojni avioni već dijelom idu na 3d printanje! … pitanje je međutim dali će samo on nuditi 3d segment na hr tržištu dječje galanterije i igračaka … nadam se da će ponuditi još nešto … inače “lik” (kako ga ti zoveš) ne samo da zrači ptimizmom već i nepatvorenom otvorenošću. Svakako kao netko tko je prošao katarzu i i iz nje izašao kao bolja osoba … Međutim onu sintagmu o rektalnom alpinizmu bih promijenio u rektalno rudarstvo … haha … pa tamo dolje bi prije morali rovati nego se negdje penjati :-)) … p.s. psn prolazi i magma ide na cca 3,5 kn

treba sačekat ovih 300.000 komada da fond iskipa
zato teško da će preko 3 kn u četvrtak iako sam uvjeren da će PSN proći.

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

Ispod 5 % više ne prodaje


Ispod 5 % više ne prodaje

očitgo će dignuti ljestvicu iskrcavanja na 3,50 kn,do 3 kn su iskrcali što su mislili.

….u tome i jest čar ove burze , što raste ono što ne bi trebalo rasti…čista špekulacija…imaš takvih primjera koliko hoćeš .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još samo 9 radnih sati do kraja PSN-a, danas pred kraj i sutra bi moglo biti vatrometa, kada ponestane vremena za lagano kupovanje.


očitgo će dignuti ljestvicu iskrcavanja na 3,50 kn,do 3 kn su iskrcali što su mislili.

tebi je bilo očito na DIOKI-u da će sa 25 kn na 50 kn, a očito je da je sada jedva na 5 kn
ali evo, imaš do 3 kn preko 50.000 komada na prodaji pa to počisti, a uvjeren sam da će ti i fond rado pridodati još svojih 300.000 komada

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

RBA fond prodao 73.900 dionica Magme

znači 73.900 + objava danas za 42.000= -115.900 komada ?!??! [emo_ooooo][emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close