MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kressho uz dužno poštovanje priča o TA na ovakvoj dionici je smiješna a što se tiče imovine isto nažalost nema neku težinu jer ovdje bi se trebalo kupovati "buduće poslovanje" odnosno uspjeh PSN i ne Stečaj….ovo je blago rečeno čudna priča ali može tu biti svega u svakom smjeru što zbog strukture dioničara / vjerovnika, što zbog naših ulagača generalno….

Slažem se . Ovdje je stvarno sve moguće sada, i otriježnjenje 23.1, pa pad na dvije kune, kunu .. i napucavanje u očekivanju novih žrtava te cementiranje cijene od strane vjerovnika .. iako ni njima ne bi bio neki rast u interesu ako imaju neki info.
Medjutim očekivanja budućih prihoda i jesu dovoljan razlog svakome razumnom da je ovo pre, previsoka cijena za plaćanje. Jer ta su očekivanja nula od strane svih iole upućenih ljudi u 3D printing tehnologiju.
Koji im je točno plan sa 3D printerima.. ?
Pa igračke proizvedene na taj način su tri do deset puta skuplje od masovne proizvodnje u Aziji
Ja tu ne vidim ništa osim očaj vjerovnika i prolongirannje likvidacije dok se ne namire iz dugotrajne imovine namijenjene prodaji, koja je već preseljena u kratkotrajnu. A to valjda svi ovdje znaju šta znači


probije li 2,60 možemo slobodno reći da će se ročište dočekati na razinama iznad 2,50 kn. Ukoliko prođe ide se ne razine mnogo više od 3kn jer se na razini 2,50 kn izakumulirala velika velika količina… to sve treba nekom predati iznad 3-4 kn.

Oko 2,70 kn ,je prva pozitivna blokada vidjeti ćemo do kraja trgovanja.

Meni je od okoncanja PSN daleko znacajnije hoce li i ovdje bit kakvih tajanstvenih investitora. Oni uvijek dobro dignu cijenu. Sto su investitori tajanstveniji cijena bolje raste.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ja sam tajanstveni investitor , ali oprezan , lucidan i špekulativan .


Ja sam tajanstveni investitor , ali oprezan , lucidan i špekulativan .

Dobro da znamo da postoji.
Dobro se to danas držalo,u ponedjeljak ponovno blagi pad prema 2 kn, a onda lagano do 3 kn-3,60 kn u srijedu,četvrtak.
Bez nagovora na kupnju ili prodaju.


Meni je od okoncanja PSN daleko znacajnije hoce li i ovdje bit kakvih tajanstvenih investitora. Oni uvijek dobro dignu cijenu. Sto su investitori tajanstveniji cijena bolje raste.

za te lažnjake zaduženi su samo sava i lacoste10 pa možda da njih pitaš? [emo_smijeh]

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

[emo_smijeh][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_smijeh][emo_vrtimise]

@kosor2

Baš tako….[emo_mrgud][emo_palacd]


Ja sam tajanstveni investitor , ali oprezan , lucidan i špekulativan .

Sreća naša da sad znamo da postoji čak JEDAN koji drzi veće naloge na bidu i asku i s njima špekulira.

Dok god je tako, nema tu kruha.
Tek kad se broj takvih udesetorostruči, onda opet mozemo govoriti o atraktivnoj trgovini (iliti onom što u USA zovu momentum stocks).

Šala mala .

ako su prihvatili plan psn ,zasto omf rasprodaje???

hmmm imaš neki dokaz (nisam baš pratio ali na skdd mi se čini da ne prodaju) ili ti to nako?
pretpostavljam da misliš na prodaju u recimo zadnjih mjesec dana ne prije


ako su prihvatili plan psn ,zasto omf rasprodaje???

New Report

Close